Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotrek

Grudka na jednej z żył penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek
Witam niedawno na jednej z żył od góry na penisie pojawiło sie dziwne stwardnienie (grudka) tak jakby cos w niej było, jest doskonale wyczuwalna i widoczna i mam wrażenie że penis jest lekko napuchnięty co nieprzeszkadza w oddawaniu moczu ale podczas stosunku jest odczuwalne ale niebolesne, niewiem co mogło wywołać to zgrubienie ponieważ niedoznałem zadnego urazu przyrodzenia, czy jest to coś poważnego. Proszę o rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Grudka taka może byc zaczopowanym gruczołem łojowym lub potowym. Gruczoły takie na członku wystepują w bardzo dużej ilości. Jeśli po kilku dniach grudka nie zaniknie trzeba skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof
Witaj Piotrze. Z Twojego opisu wynika, że mam podobny problem. Czy mógłbyś napisać jak z nim sobie poradziłeś? Aktualnie przebywam w Norwegii i mam utrudniony dostęp do pomocy medycznej, chciałbym zaczerpnąć informacji jak mam sprawę pokierować i czego mogę się spodziewać. Z góry dziękuję i proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arkus
Witam. Ja również mam coś podobnego, lecz **wyskoczylo** mi to chyba po masurbacji. Mam juz to ze 3 tyg i nic mi nie jest lecz to tak dziwnie wyglada i ja mam to z boku penisa po lewej stronie. Nie boli nawet jeśli dotykam, w niczym nie przeszkadza. Hmm.. poczekam chyba jeszcze kilka dni i pojde do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gering
mam to samo co Arkus, tez chyba po masturbacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób członka http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.