Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek

Mały penis w wieku 15 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek
Mój członek w spoczynku ma jedynie 7 cm. W stanie wzwodu około 10 cm, a w obwodzie 11 cm . Czy mam się niepokoić? Czy powinienem skonsultować się z lekarzem? Moi koledzy mają większe penisy niż ja . Wstydze się rozebrać w szatni np. na pływalni. I jeszcze jedno ze względów religijnych od miesiąca się nie masturbuję. Mimo to nie miałem jeszcze polucji, czy to normalne? Nie mam też mutacji głosu... Od tego czasu jestem nerwowy, niespokojny. Jest to chyba związane z tym, że nie mogę rozładować napięcia seksualnego.... Proszę o poradę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
patrz strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka http://www.penis.com.pl/penis__wielkosc/ Jesteś jeszcze młody okres rozwoju narządów płciowych jeszcze nie został całkowicie zakończony. W przypadku wątpliwości należałoby z tym problemem po poinformowaniu rodziców udać sie bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość (-.-)
Ja też mam 15 lat w spoczynku 8-9cm w zwodzie 16cm. po prostu masturbuj sie conajmniej raz dziennie. po paru miesiacach zobaczysz spoe efekty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xD
staryyy nie przejmuj sie! ja w wieku 14 lat tez chcialem miec *duzego* ale na serio przyjdzie na to czas.. jak mialem 14 lat to mialem z 9-10 w spoczynku i z 13 w wzwodzie a teraz mam 15 i mam z 13-14 spoczynku i 16-17 w wzwodzie.. mialem ten sam problem bo presja, dziewczyny itp ale nie martw sie.. bedzie git *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ad.
Też mam 15 lat, i 15 cm. Również chciałbym mieć więcej. Urośnie jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luki
Lol macie problemy dojzewa sie raz szybciej raz wolniej ja mam 14 lat i 15 cm w wzwodzie I jest git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Mam prośbę czy mógłby mi ktoś wysłać zdjęcie swojego penisa o czywiscie podać wiek będę bardzo wdzięczny. Mój GG: 40232653

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Buhhaahaha ale beka [Anonim &#8226* kilka miesięcy temu Mam prośbę czy mógłby mi ktoś wysłać zdjęcie swojego penisa o czywiscie podać wiek będę bardzo wdzięczny. Mój GG: 40232653 ] ghahahahaah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kudlaty
Jak macie penisy po 15-18cm to moze srednia krajowa nam wzrosnie. A tak wogole to srednia krajowa to 13 -15cm , i ty sie nie martw i nie sluchaj tych matolow. Jakas dziewczyna powinna sie wypowiedziec to odrazu byscie pomniejszyli te kutady.o 5cm .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wielgachny
ja mam 7 lat i kutas jest większy ode mnie... nie mogę chodzić, przesuwam się na nim jak ślimak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 15 Latekkk
Ja mam 15 lat i 12,5 cm jak mi stoi */. Chyba skoczę z okna jak mi nie urośnie to 18-nastki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dobry człowiek krwy
weźcie się je***jcie w łeb dzieciaki 11 lat i 30 cm aha spoko , ale czemu za trójką to zero ? a ty ziomus się nie przejmuj mam tyle co ty i jestem w tym samym wieku i się nie przejmuję bo do ok 21 roku życia trwa dojrzewanie . *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jędrzej
Mama 15 lat i penisa ok 10,5 w zwisie a 14 jak staje jest okej cz y nie xD &#128514*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jup
Zdjęcia chorób prącia dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktor
No to ja mam powazny problem mam 14 lat i penisa w zwodzie tylko 8-9 cm i co mi pkradzicie ? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 123jewalićpsy

Siema, kurde serio jak wszyscy macie fiuty po 18 cm to czemu sred nią krajowa to 13-15 ja w zeszłym roku miałem problem bo w wieku 14 lat z 8-9 cm a teraz nawet nie wiem kiedy ale mam 12  a ja jeszcze nawet dojrzewać nie zacząłem i mi jeszcze urosnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Adam

elo, ja mam 11 lat i w stanie spoczynku mam 9 cm a w wzwodzie mam 14 cm, wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.