Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jacek

Pryszcz, krosta na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek
Witam, na penisie wyskoczył mi jakby pryszcz. W wakacje też go miałem w tym samym miejscu, ale podczas kąpieli i mycia po prostu pękał, parę dni namaczania i zniknął. Teraz jednak znowu się pojawił, tym razem jest większy i biały (na dole troche czerwony), boję się iść do lekarza a nie wiem jak można się tego pozbyć, nie wyciskałem go na razie, ale przy delikatnym ucisku boli;/ Proszę o pomoc, wygląda to okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Należny też dbać o należytą higienę (ewentualnie zrobić sobie kilka okładów na Rivanolu). Zmiana zapalna powinna sama ustąpić. Jeśli do tego nie dojdzie należy skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek
Myję go dziennie, pod napletkiem również. Wokół tego zrobiło się czerwono czyli stan zapalny, trochę swędzi, sam pryszcz jest błyszczący, biały. Czy Rivanol na pewno pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Powinien pomóc, ale nikt Panu tego nie obieca. Może być konieczny antybiotyk miejscowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek
Czyli możliwe wyleczenie antybiotykiem, nie konieczne są żadne operacje czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hyj
Choroby prącia u mężczyzn dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.