Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa

Codzienne bóle po lewej stronie brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa
Co oznacza jezeli boli mnie po lewej strony brzucha,codziennie mam lekkie kłucia ale nie sa one bardzo bolesne ale dokuczaja mi w codziennosciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić bez bezpośredniego badania co może być. Najlepiej w tej sprawie udać się do lekarza. Po badaniu zapewne odpowie Pani na to pytanie lub zaleci dalszą diagnostykę (np. USG jamy brzusznej).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
A jest to mozliwe ze to od czegos innego mnie pobolewa?raz z lewej strony a raz z prawej strony odczuwam bolesci.to takie jakby pieczenie nie umiem tego wytlumaczyc dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
ja mam po lewej stronie nie daleko pepka i ostaniego żebra.. tnz ból jest taki jak by ktoś mnie przypalał od środka papierosem ,,lekkie pieczenie ciągłe, nie raz przestaje , w jednym miejscu tym samym nie głeboki tuż pod skórą ,pieczenie które strasznie drażni ...?co to może być proszę o szybką odpowiedz dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ona
Ciekawe dlaczego nikt na to pytanie nie odpowiada???Myslę,że to bardzo ważne pytanie,skoro dotyczy tylu osób.Ja tez mam takie dolegliwości ,niedługo idę na wizyte do lekarza i poproszę o skierowanie na wszystkie możliwe badania.Wam też radzę,nie ma co pytać w internecie tylko działać.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mm
Idźcie do lekarza. Nalezy zrobić podstawowe badania. Krew, mocz. Potem usg, moze rtg, ekg. Ja rok sie meczylam. Wszystkie badania byly dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość upto
Ja stosowałam krem znieczulający swiss medical z lidokainą i jestem bardzo zadowolona, działa dużo lepiej niż zwykłe tabletki przeciwbólowe, a super tanio można go kupić na stronie naporost.pl To bardzo rekomendowana przez wszystkich strona i najtańsza jaką można znaleźć. W aptekach nie mają tego kremu, więc nawet się nie ma co fatygować. A kremem wystarczy posmarować brzuch i powinno przestać boleć na jakiś czas. Życzę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.