Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w podbrzuszu i dolnej cześć kręgosłupa


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch a nawet trzech lat odczuwam bóle w podbrzuszu, jest to ból który zaczyna sie z lewej strony podbrzusza i zaczyna jakby przesuwac sie, promieniowac, na prawa strone podbrzusza i przechodzi na kregosłup, odczuwam ból w dolnej cześci kregosłupa. Boli mnie w różnych sytułacjach np podczas wiekszego wysiłku, czasem podczas wypróżniania,a najbardziej boli kiedy jestem podniecona, jakby to określic podczas *gry wstepnej* w trakcie stosunku nic mnie nie boli. Badania krwi niskie ale mieszcza sie w normie. Badanie USG wykazało powiekszoną śledzione, ma wymiar13,5cm. Od strony ginekologicznej wszystko w porządku,oprócz tego ze mam mieśniaka i mialam wymrażaną nadżerke. Lekarz rodzinny skierował mnie na kolonoskopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie same objawy, boli mnie podbrzusze, lewa jego strona jak przy bólach miesiączkowych i przenosi się na kręgosłup lędzwiowy.....Jest to ostry, nasilający się ból,Byłam na usg wszystko w porzadku, dostalam zastrzyki Diclac i nie przeszlo,.lekarz rodzinny nie chce mi dac na prześwietlenie, nie wiem co mam dalej robić?? Nie moge dzwigac bo wtedy ból staje sie nie do zniesienia..nie wiem co dalej????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×