Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość nieznajoma

Guzek na nodze w okolicy krocza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieznajoma
Witam! mam taka sprawe, gdyz od 3 tyg jak nie dluzej, mam malego guzka na nodze jakies 3-4 cm od krocza, na samym poczatku myslalam ze to moze jakas krostka i sama zniknie ale z tego co widze to caly czas jest tego samego rozmiaru i nie widze zeby znikala. Zauwazylam ze jest to dosc twarde i podejrzewam ze moze byc to guzek.. Powinnam isc z tym do lekarza?? I wogole zalicza sie takie cos to usuwanie chirurgicznego?? prosze o szybka odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno odpowiadać na te pytania bez badania. Musi się Pani udać do lekarza, który po zbadaniu wytłumaczy Pani co to może być i czy należy to usunąć chirurgicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość niemawolnegonicku
mam podobny problem, moja ciocia pare miesięcy temu miała tak samo, miała bolesne zabiegi i wkładane jakieś czopki w to, nacięcia itp. bardzo ją to bolało, a to wszystko było bez znieczulenia. lekarz podejrzewał wtedy zapalenie węzłów chłonnych. u mnie ten guzek jest siny. */

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.