Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ROXI

Konieczność noszenia pasa przepuklinowego po usunięciu macicy i przydatków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ROXI
Czy konieczne jest noszenie pasa przepuklinowego po usunięciu macicy i przydatków. Wiem że to głupie ale mam wrażenie że w środku jestem pusta i coś mi się oberwie,jestem 3 tyg. po operacji czuję się dobrze nie nosiłam pasa przez cały czas bo bolał mnie szew . chodziłam tylko po schodach (12 ) i miałam kubek z herbatą ,pas tylko przy dłuższym chodzeniu. straszą mnie że mogę mieć przez to problemy .Lekarz operujący zabezpieczył mnie przed nietrzymaniem moczu , nigdy nie chorowałam i może dlatego jest to dla mnie takie straszne . BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ. DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma takiej potrzeby, aby nosić pas przepuklinowy - chyba, że Pani jest w podeszłym wieku, ma ciągłe zaparcia lub przewlekle kaszle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dorota
jestem 7 tygodni po operacji macicy z przydawkami czy powinnam nosić pas pooperacyjny mam 52 lata , boje się że mogę dostać przepukliny bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.