Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha z prawej strony po wysiłku


Gość Figiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiek 45l mnie brzuch pobolewa z przerwami od ponad 2 miesiecy po prawej stronie z boku pępka albo na samym dole w pachwinie bol pojawia sie glownie kiedy cos robie (praca) gdy nie pracuje bol jest sporadycznie ale jest pokuje pare razy wezme nospe czy cos przeciwbólowego i znika miewam zaparcia i biegunki np 2-4 dnie nie ide do toalety a pozniej biegunkaaaaa i tak w kólko apetyt sredni przez ten czas 2x chodzilem wiecej razy siku w ciagu dnia ale moze zmarzłem :( w tym czasie zrobilem USG brzucha wyszlo ze watroba jest jakby stłuszczona gastroskopia jakies 2 tyg temu wszystko ok bylem u chirurga badal mnie pod wzgledem wyrostka i przepukliny i stwierdza ze nie mam tego nie umialmi pomoc co mi dolegapowiedzial ze to zmartwienie internisty :( badanie moczu szczegolowe ok badanie krwi wykazalo ponizej normy Hemoglobine 13,3 i Erytrocyty 4,59 .Czesto sam uciskam miejsce w ktorym mnie pobolew ale nieczuje bolu czasem gdy sie zginam to czuje jakbym cos miał w pachwinie jakies cialo obce mam tam siatke po operacji przepukliny pachwinowej 6 lat temu byla robiona ale nie zawsze to czuje :) czekam jeszcze na badanie kolonoskopi moze ono cos wykaze ale to za pare miesiecy masakra caly czas mysle ze to wyrostek ale brak typowych objawow Moze ktos mial podobne objawy lub wie i pomoze co to moze byc Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×