Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarda grudka na trzonie penisa przy wzwodzie


Gość Tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Zapoznawałem się ze wszyskimi tematami na tym forum, jednak nie uzyskałem zadowalającej odpowiedzi. Od jakis 2 miesięcy na moim penisie wyczuwam mała twardawą *grudkę*/*gulkę*. 1. O ok. 1 mm. 2. Pojawia się na trzonie pod skórą od strony brzucha w miejscu, w ktorym dotykam kciukiem prawej ręki. 2. Nie jest ona związana ze skórą i nie jest też ruchoma tylko na trzonie 3. Wyczuwalna jest najczęciej przy wzwodzie, choć nie zawsze, albo tuż po seksie i też nie zawsze (wtedy jest dużo mniej wyczuwalna). Kiedy w ogóle nie mam wzwodu wtedy&#8230* znika i nie mogę jej namierzyć (dlatego też nie idę z tym do lekarza, ponieważ czasem jest czasem jej nie ma). Nie mam żadnych problemów związanych z seksem czy oddawaniem moczy, wszystko działa jak należy, jednak pojawiła się nagle i to mnie martwi. Latam jak głupi i przy każdym oddawaniu moczu macam czy jest, czy znów się pojawiło. Przeczytałem gdzieś, że to może być poszerzona żyła lub przerost ciała jamistego&#8230* czy te objawy mogą to potwierdzić? Czy żel Lioton może pomóc w zlikwidowaniu tego? Czy częsta masturbacja może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem gdzieś, że to może być poszerzona żyła lub przerost ciała jamistego czy te objawy mogą to potwierdzić? - tak, właśnie może to być taki stan Czy żel Lioton może pomóc w zlikwidowaniu tego? - jest to sprawa niegroźna i nie wymaga żadnego leczenia, odmiana anatomiczna prącia, nie ma wpływu na funkcjonowania penisa Czy częsta masturbacja może być tego przyczyną? - z reguły taka sytuacja jest wrodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję za pomoc. Skoro jest to sprawa niegroźna to jak mógłbym się tego pozbyć?*) bo mnie to irytuje*) I skoro to jest sytuacja wrodzona to dlaczego pojawiła się po 27 latach?*) I czy do końca życia będzie mi to co jakiś czas wyskakiwać?*) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to sprawa niegroźna to jak mógłbym się tego pozbyć?*) bo mnie to irytuje*) - nie wykonuje się raczej takich zabiegów, bo można by doprowadzić do otwarcia ciał jamistych z następowymi zaburzeniami funkcji członka I skoro to jest sytuacja wrodzona to dlaczego pojawiła się po 27 latach?*) - bo członek powoli powiększa się i w końcu Pan to zauważył na skutek być może szczegółowego badania I czy do końca życia będzie mi to co jakiś czas wyskakiwać? - raczej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×