Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiana wielkości jąder


Gość Zadziwiony a zarazem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zadziwiony a zarazem przestras

Witam, otóż Panie Doktorze, mam dziwną przypadłość, którą zaobserwowałem. Nie będąc podniecony i mając luźną mosznę gdy macałem jądra - były one normalne, takie wielkości prawidłowej. Nawet wydawało mi się że lewe jest mniejsze od prawego. Lecz gdy się podnieciłem i zacząłem masturbować, moszna się zrobiła trochę zbita to akurat rozumiem, ale przerwałem na chwilę tą czynność i zacząłem się macać po jądrach. Odniosłem wrażenie jak gdyby lewe jądro - to co było mniejsze, właśnie teraz jest takiej wielkości jak prawe albo i nawet większe. Czy możliwe jest żeby w tak krótkim okresie czasu jądra zmieniły swą wielkośc i czy to nie jest niepokojące, bo mam wrażenie że gdy byłem podniecony to lewe sie zrobiło większe na równi z prawym a chyba nawet bardziej, chociaz podejrzewam że tak samo zachowało się prawe. Teraz gdy moszna jest już luźna i wróciła do swojego stanu, odnoszę wrażenie że to lewe jądro zmniejsza się (choć jeszcze nie do końca) do swoich rozmiarów jakie dostrzegłem macając je przed masturbacją i tym samym jakimkolwiek stanem podniecenia. Pozdrawiam Pana Doktora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naturalne, że dochodzi do zmiany wielkości jąder w czasie podniecenia jak też i bez niego. W czasie podniecenia dochodzi do nagłego zwiększenia ukrwienia jąder co wywołuje z reguły powiększenie jąder. To naturalny stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×