Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Aniela

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Aniela

  Kłębczak na szyi

  Anita,bardzo się cieszę ze maz czuje się dobrze. To porażenie jest przejściowe? Tak według usg mój guz ma 8mm, ale mam w przyszłym tygodniu angio-TK i już wszysyko się wyjaśni. Bardzo się stresuje.. pozdrawiam serdecznie Ciebie i męża.
 2. Aniela

  Kłębczak na szyi

  Anita jak czuje się maz ? 🙂
 3. Aniela

  Kłębczak na szyi

  Marek spróbuj może wysłać swoje wyniki badan do Universitatklinikum Düsseldorf (Heinrich-Heine uniwersitat). Wiem,ze są tam naprawde dobrzy specjaliści,pisali publikacje na temat klebczakow. Dlaczego operacja u Ciebie nie wchodzi w gre?
 4. Aniela

  Kłębczak na szyi

  Cześć Marek,dziekuje za odpowiedz. Właśnie w marcu mam tomograf angio i wtedy dowiem się więcej. Przeraża mnie to. Ja leczę się w Niemczech. Próbowałeś konsultować swój przypadek w Niemczech? Wiem,ze tutaj medycyna jest dość rozwinięta.. może mogliby powiedZiex Ci coś więcej..
 5. Aniela

  Kłębczak na szyi

  Cześć wszystkim, czy możecie powiedzieć gdzie jeszcze można coś poczytać na temat klebczakow? Batdzo mało informacji jest w internecie. Pisałam do dwóch Pan z tego forum na e-mail ale brak odpowiedzi 😞 jestem po usg i wstępna diagnoza to prZyzwojak kłębka szyjnego,na usg miał 8mm. Ale pisZecie tutaj ze często nie czujecie guza przy większych rozmiarach. A ja go wyczuwam bardO dobrze,szczególnie jak odchyle głowę do tylu. W marcu mam tomografie z kontrastem wiec wszystkiego się dowiem 😞 wiecie może jakie są przyczyny powstania tych klebczak
 6. Aniela

  Kłębczak na szyi

  Cześć wszystkim, czy możecie powiedzieć gdzie jeszcze można coś poczytać na temat klebczakow tzn inne forum? Batdzo mało informacji jest w internecie od ludzi.Pisałam do dwóch Pan z tego forum na e-mail ale brak odpowiedzi 😞 jestem po usg i wstępna diagnoza to prZyzwojak kłębka szyjnego,na usg miał 8mm. Ale pisZecie tutaj ze często nie czujecie guza przy większych rozmiarach. A ja go wyczuwam bardO dobrze,szczególnie jak odchyle głowę do tylu. W marcu mam tomografie z kontrastem wiec wszystkiego się dowiem 😞 wiecie może jakie są przyczyny powstania tych klebczakow ?
 7. Aniela

  Kłębczak na szyi

  Cześć wszystkim, czy możecie napisać jak u Was objawiał się guz? Mam pulsujący twardy guz na szyi. Jestem po badaniu. Mówią wstępnie ze to naczyniowy problem. Podejrzewają tętniaka lub klebczaka. Z tym ze tętniaki na szyi to rzadkość.. czy możecie napisać jeszcze jakie badania Wam robiono?Guz zaczął bolec mnie od tych badan palpacyjnych i uciskania w dodatku mam wrażenie ze jest przez to drażnienie większy. Jestem przerażona. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia.
×