Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

pavlo

Members
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia pavlo

0

Reputacja

  1. Dostałam Metypred na zaostrzenie objawów, lekarz wspomniał też o podejrzeniu łuszczycowego zapalenia stawów. Czy ktoś z Was przechodził przez podobny schemat leczenia? Co może być dalej?
  2. Ja zaczynam dopiero w środę. Lekarz zapisał mi na początek 20 sesji, więc jestem bardzo ciekawa, czy coś to da. Szczerze mówiąc, już próbowałam tylu rzeczy, że ciężko o entuzjazm. Ale wiadomo, próbować trzeba. O efektach dam znać jak skończę serię.
  3. Cześć, już powoli tracę nadzieję... Łuszczyca wraca co chwilę, głównie na głowie. Próbowałam różnych rzeczy, ale bez większych efektów. Co naprawdę Wam pomogło? Może coś pominęłam.
  4. Olej rycynowy. Jak systematycznie używam jest lepiej. Świetna jest też emulsja Psorisel, stosuję na zmianę z olejem rycynowym.
  5. Ile trzeba je brać dla utrzymania efektu?
  6. Witam. Czy penisa można powiekszyć farmakologicznie czy jedynie operacja wchodzi w grę?
×