Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

DariaEr

Members
 • Postów

  14
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia DariaEr

0

Reputacja

 1. Zmieniłam lekarza nie mam siły jechać do wykonującego zabieg bo w pewnym momencie olał mnie jak źle się czułam. Też po 3 tygodniach wydawało mi się że jest ok a po badaniu u niego dostałam krwawienia i jakby naruszył mi ranę i znów było gorzej i teraz boje się do niego jechać... Ja nie wiedziałam że można na raty. nikt też mi nie mówił że mogą być jakiejkolwiek powikłania.
 2. Ja jestem 2,5 miesiąca po zabiegu i to najgorszy czas w moim życiu. Do tego mam powikłania w postaci szczeliny odbytu i chyba już depresję po tym wszystkim. Żałuję zabiegu i drugi raz wiedząc co wiem teraz bym się nie zdecydowała. Generalnie nie polecam.
 3. Wydaje się że minęły już u ciebie prawie dwa miesiące, czy już nic nie odczuwasz? Byłaś ostatnio na jakiejś kontroli?
 4. Pytanie do osób które miały zakładane szwy, czy mieliście je też wewnątrz? Ja się wczoraj na kontroli o tym dowiedziałam że szwy są też wewnątrz a do tego minęły 3 tygodnie a one się nie rozpuściły do tej pory 😞
 5. PBo to dobrze że czujesz się ok, może to kwestia usuwania fałdek na raty a nie wszystkich razem.
 6. Trąbka bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko już dobrze. Ja dziś byłam na kontroli u lekarza mówi,że wszystko jest dobrze ale straszy że do 6 tygodni trzeba uważać,że może się zrobić szczelina itd. Mam zapisane czopki z apteki mimo że ładnie się goi on naciska żeby je brać. 🤷 Dziś nie czuje żadnego dyskomfortu ale ostatnia 💩 wczoraj więc pewnie jutro znów będę czuć jakiś ból. 🤦
 7. Ja jestem 16 dzień po zabiegu, wczoraj wydawało mi się że jest juz ok natomiast dzisiaj mam pulsujący ból po wyproznieniu. Generalnie drugi raz na pewno bym się nie zdecydowała.
 8. Czy minęło to zaciskanie? Ja mam to samo. Jestem 4 dobe po zabiegu.
 9. U mnie druga doba, nie jest strasznie źle ale dobrze też nie. Czuje bardziej dyskomfort w postaci pieczenia niż ból. W toalecie jeszcze nie byłam bo się boje ze wszystko mi się tam porozrywa 😞
 10. Jestem właśnie 2 h po zabiegu. W tyłku mam jakiś tampon nie wiem dokładnie co. Mam go wyjąć do jutra rano, zastanawiam się do dalej jaka pielęgnacja? Lekarz przepisał mi tylko maści i leki przeciwbólowe a ja z tego szoku zabiegowego zapomniałam. 🤷 Boje się nawet tak zaglądać.
×