Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz po uderzeniu


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dziadek rok temu uderzył się w górną część futryny, Pojawił się mały guz który nie schodził. W czerwcu tego roku zaczął się powiększać. Pod koniec lipca pojawiła się taka mała gulka pod uchem i on to zaczął kręcić i w jedną noc zrobiła mu się bardzo duża gula. Podejrzenie było ślinianki podżuchwowej. Do szpitala dostał się w połowie września. Pobrali mu próbki z czoła i gardła i w ten poczuł ulgę, W piątek dostał duszności i kłucie serca. W niedziele mu puściło. Lekarze do tej pory nie wiedzą co mu jest. Wykluczyli pochodzenie zwierzęce i raka. Wyniki ma dobre. Proszę o szybką odpowiedz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj uderzyłam się w czoo mianowicie w rułke na treningu. Ten guz jest dosyć duży i boli *(. Moje pytanie jest takie: Czy moze to byc coś powaznego ? Co zrobić zeby tak nie bolało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na lekcji wychowania fizycznego zderzyłem się z kolegą i upadając, uderzyłem tyłem głowy o podłogę na sali gimnastycznej. Mam z tyłu głowy guza, dość dużej wielkości. Po upadku wstałem od razu, tylko chwilę pokręciło mi się w głowie, trochę pobolało i przestało. Dopiero jak wracałem do domu głowa zaczęła mnie boleć. Oczywiście po powrocie do domu obłożyłem go lodem. Co zrobić? Udać się do lekarza z tymi objawami? bo wymiotów, zasłabnięć nie mam. Czy tylko jakby zaczęło się coś poważniejszego dziać udać się lekarza, a poza tym tylko obserwować? Czy iść w razie konieczności do lekarza 1 kontaktu czy jakiegoś specjalisty? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×