Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sposób na wypróżnianie się bezstresowo i bezboleśnie


Gość kr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj po to aby zachwalic naprawde wspaniala rzecz..Mialem problemy z zaparciami i dostalem od znajomej soje NATTO w garnulacie..nie wyproznialem sie po 4-7 dni..wyobrazacie sobie bol..ja facet i jakas soja??? banal..nie pomagaly ziola,tabletki...ale co sie nie robi dla samego siebie..sprobowalem i po dwoch dniach poprostu szok!!! wyprozniam sie regularnie codziennie rano bez zadnych problemow:)biore po dwie lyzeczki soi w granulkach na wieczor i rano poprostu poezja:)odrazu spadlem na wadze,lepiej sie poczulem:)moglbym zachwalac bez konca bo to jak pozbycie sie *upierdliwego sasiada po latach* ale mysle ze jesli ktos zechce sprobowac,odeziw sie do mnie i poczyta co nie co o tym produkcie.Jest bez recepty i nie trzeba po niego nigdzie chodzic:)sam zamawiam i jestem zadowolony:)ma wszelkie atesty i certyfikaty wiec bez problemy zazywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamina C conajmniej 3000mg zażyte jednorazowo. Tylko szukać kwasu L askorbinowego. Można też pić na czczo wodę z ogórków kiszonych lub letnią wodę z miodem i cytryną. Jednak to sposóby na tak zwaną jednorazówkę. Choć woda z miodem i cytryną pita regularnie powinna pomóc. W trudnych opcjach zostaje czopek glicerynowy. By na stałe pozbyć się problemu to miesiące pracy. Najpierw kompletne oczyszczenie jelit jak przed kolonoskopią, potem probiotyki i zmiana nawyków żywieniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×