Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem po wycięciu pęcherzyka żółciowego


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ponieważ mój dziadek (lat 67) miał wycięty pęcherzyk żółciowy około 1 rok temu, a dopiero teraz dopadły go liczne dolegliwości. Już drugi raz w ciągu 1 miesiąca leży, poci się, ma światłowstręt, a co najgorsze wymiotuje żółcią ( nic nie je, nie pije gdyż wszystko zwraca)... poza tym jest słaby i często kręci mu się w głowie. Muszę także powiedzieć, że około 2 tygodni temu dziadziuś miał wylew ( lekarz mówił, że jakieś małe naczyńko mu pękło). Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Jak zaradzić? Bardzo proszę o odpowiedź... Z nadzieję oczekuję i dziękuję. PS: Leki jakie zażywał to: polfilin 0,1 oraz liczne lekarstwa na serce (po wylewie dziadziuś niemal ogłuchł). Jest to złożony problem dlatego nie byłem pewny gdzie go opisać...Jeszcze raz dziękuję i oczekuję na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek musi przejść dokładną diagnostykę, musi być bezpośrednio zbadany przez lekarza, zapewne będą konieczne dodatkowe badania laboratoryjne i obrazowe. Po opisie objawów jakie mi Pan przedstawia choroba może pochodzić z różnych narządów (mózgu, serca, przewodu pokarmowego). Bez dokładnej diagnostyki nic więcej na ten temat nie mogę napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×