Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców, piersi pachwiny i jąder


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakieś 3 miesiące temu poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu z bólem prawego jądra, na jądrze wyczuwałem guzek, dostałem skierowanie do chirurga oraz odrazu antybiotyk który miałem zażywać przez tydzień. Chirurg powiedział że to nic groźnego, kazał dokonczyć antybiotyk i przyjsc za tydzień do kontroli, tak też uczyniłem tylko że wtedy przyjmował inny chirurg. Oczywiście przebadał mnie i powiedział ze to nie jest groźne. Nie ukrywam uspokoiło mnie to bardzo, bo pomyslałem sobie że 2 chirurgów nie może sie mylić. Ból ustąpił guzek też po pewnym czasie, jednak po jakiś 2 tygodniach zaczęłem odczuwać dyskomfort tego samego jądra i lekkie pobolewanie lecz jądro nie jest bolesne przy dotyku. Do tego miewam różne bóle pleców takie jak przy przepracowaniu, tylko że nie przemęczałem się ostatnio. jeszcze do tego kilka tygodni temu zaczełem odczuwać jakby lekki ból (ucisk) po lewej stronie klatki piersiowej. W miedzy czasie byłem u urologa , zrobił mi usg . powiedział że *organizm pamieta że coś było nie tak z jądrem ale to nic groźnego * tylko ja do tej pory nie wiem co sie z moim jadrem dzieje dlaczego boli ? Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×