Ból kostek i opuchlizna

u?ytkownik
natalia

Ostatno,już drugi raz napuchły mi kostki od nóg i bardzo mnie bolą,jest mi nawet ciężko chodzic.Niepomagaja mi rozne masci na opuchlizne.Niewiem czy to moze być od tego ze ostatnio zaczełam uprawiac sport(bieganie) nie robie tego czEsto żeby nienadwyrężyć nóg.Zastanawiam sie moze mi cos przeskoczyło,albo to był jakis zbyt duży wysiłek,bo raczej żadko chodze na spacery,przeważnie jezdziłam samochodem.

Reklama
u?ytkownik
stapler

Trudno określić bez badania co może być powodem obrzęku stóp. Powodów takiego obrzęku jest bardzo dużo. Na początku celem wykluczenia obrzęku pochodzenia naczyniowego najlepiej byłoby skontaktować się z chirugiem naczyniowym (niewydolność żylna).

u?ytkownik
karol

Ból narasta stopniowo ,aż jest taki silny ze nie moge chodzic,a przy tym puchnie ,kostka leki przeciw bólowe nie pomagają.co robić.

u?ytkownik
Małgorzata

Mam spuchnięte kostki już pół roku a takrze odczuwam ból stóp niewiem już co robić

u?ytkownik
aga

Co mam zrobić boli mnie pod kostką w środu,nie moge nastapnąć nogą ani piętą ,rano jak wstaje nie moge ustać na tej nodze bo tak boli,tabletki ketonal działają na 4 godziny,jak chodzę to kuleje na ta noge,mam nadciśnienie,może to jest jakas inna przyczyna do tego jestem troche otyła,nie moge z tym sobie poradzić

Twoja odpowiedź