Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niepokojące abojawy związane z jelitami, czy to rak?


Gość kupis

Rekomendowane odpowiedzi

Hey.mam pytanie i strasznie sie boje.mam 20 lat. jakies kilka mies temu zauwazylem ze mi w brzuch tak jakby burczy albo sie przelewa ale tak to jest ale nie caly czas.nastepnie zauwarzylem lekkie pobolewanie pod zebrami z lewej i prawej strony i w zoladku ale to jest od mies. i tak nachodzi na chwile i znika nawet na dlugi czas.jak sie zalatwiam to normalnie tylko ze niekiedy na kale jest kropka krwi albo jest tak ze jej niema wogole. jak cos zjem ale to zalezy co to mnie lekko przeczysci ale niewiem czy to od tych dolegliwosci czy jedzenia.takze niekiedy mi sie odbija i puszczam gaz. zalatwiam sie tak ze niekiedy wogole albo 2 razy na dzien.mialem robione badania na krew utajona i wynik jest dodatni.za 3 tyg mam kolnoskopie.czy to moze byc rak albo cus?co wedlug pana? bo jak sie zapytalem gastrologa to powiedzial ze niema podstaw do tego ale jednak skierowal na to badanie.boze kochany sie boje jak niewiem co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Raczej nie jest to rak. Trzeba zaczekać na wynik kolonoskopii, wtedy będzie można powiedzieć więcej, a na pewno już przybliżyć się do ostatecznego rozpoznania. Na razie najlepiej zastosować odpowiednią dietę, jeść regularnie, w małych ilościach 5 posiłków dziennie, unikać potraw wzdymających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×