Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Z jakiego powodu powstaje wyrostek?


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość haemophilus

Wyrostek jest prawidłową częścią jelita, która występuje u każdej osoby i jest uwypukleniem jelita ślepego (kątnicy). Nie pełni w organizmie człowieka żadnej funkcji - jest narządem szczątkowym. http://www.echirurgia.pl/wyrostek/ostre_zapalenie_wyrostka.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli cały czas brzuch po prawej stronie na poziomie właśnie wyrostka robaczkowego. Byłam już 2 razy w szpitalu i lekarze stwierdzili że to nie wyrodtek. Nie znają przyczyny bólu brzycha. Bul przucha ustępuje na 2-3 tygodnie i wzrastają bule. Co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w tedy w szkole i mialam wf na pierwszym wf bylo mi nie dobrze żle sie czulam poszlam do pani powiedziec ze mnie brzuch boli po prawej stronie , a potem poszlam z kolezanka do wc i zaczełam wymiotywac na drugi dzien zabralo mnie pogotowie i pojechalam do szpitala i okazalo sie ze nie mam wyrostka tylko ze stres od tego czasu boli mnie brzuch nawet nie mowie rodzicom co mam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam wyrostek i ito bardzo ostry . Przeszłam cięszką operacje która trwała z godzine i pół , gdyz miałam wycinany wyrostek i 3 cm jelita, ale przeżyłam tą operacje , ale zatym po wyrostku miałam wysoką goraczke wymiotywałam żle sie czułam , i zwijałam sie z bolu brzucha miesiąc i pół miesiaca leżałąm w szpitalu , dostawałąm kroplówki . Chyba nie chce cie miec wyrostka naprzykład nikt mnie nie odwiedzał bo byłam pod opieka lekarza i chirurga dopiero jak się lepiej czułam to mnie odwiedzali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×