Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

W zwodzie napletek schodzi tylko do połowy


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam na imie Łukasz i 4 miesiące temu skończyłem 13 lat. Mam pewien problem związany z moim penisem. Mianowicie gdy penis jest w stanie spoczynku napletek spokojnie ściąga sie . Jednak gdy penis jest w zwodzie ściąga się tylko do połowy . Można go naciągnąć do końca bez problemu jednak odsunie się do połowy ponownie . Czy to normalne w moim wieku ? W zwodzie penis ma ok 9cm a w stanie spoczynku 6cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie ja też mam 13 lat miałem problem bo mój napletek był zrośnięty z żołędziem ale po pewnym czasie zacząłem go ściągać i sam po pewnym czasie puścił a czy kolwiek mój penis jest trochę większy od twojego ma 14 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam ten problem w spoczynku wszystko jest w porządku lecz w stanie wzwodu ściąga się do połowy, zauważyłem że z tyłu skura żołędzia jest zrośnieżta z żołędziem ale tylko troche, co mam zrobić? można to wyćwiczyć?*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ze sobą duzo wspólnego. Też mam na imie Łukasz i 13 lat skonczyęłm 2 miechy temu. Mój członek normalnie ma 8 cm a gdy sie podnieci 13. Mój napletek w ogóle się nei rozsuwa. Byłęm z tym u Lekarza ale to nic groźnego. Po prostu muszę go wieczorami rozciagać najlepiej podczas kąpieli w ciepłej wodzie lub z uzyciem specjalnych kremow do masturbacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie, tyle, ze mam prawie 16 lat i moj penis w stanie wzwodu ma prawie 19 cm. W spoczynku skora sciaga sie bez problemu, ale podczas wzwodu wedzidelko blokuje, przez co pod zoledziem tworzy sie fald skory. Jak to *wyleczyc*?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie dobrze że można to wyćwiczyć tak się bałem że to poważne. Moim kumplom schodzi na luzie mi jedna część na maxa a druga jest jakby zlepiona z żołędziem i widać to wędzidełko ogólnie to schodzi ale ten kawałeczek. Mam nadzieję że kompiele to wyleczą..??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema miałem ten sam problem co wy nawet gorzej napletek schodził do 1/3 żołędzi przy wzwodzie zwodzie i nic nie szło z tym zrobić ale jak codziennie zacząłem porządnie fapczyć XD to po mniej więcej 2 miesiącach schodził do połowy Ciekawostka: Przed tą *kuracją* mój penis w zwodzie miał 8 cm a po 10,5 cm. 2,5 cm w 2 miesiące nieźle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×