Ból po lewej stronie brzucha na wysokości pępka

użytkownik
M.

WITAM!
Bardzo proszę o pomoc.Od kilku miesięcy odczuwam ból z lewej strony brzucha,na wysokości pępka.Czuję swędzenie,mrowienie,czasami kłucie promieniujące do dołu biodrowego i uda.
Miałam robioną gastroskopię,kolonoskopię komputerową,USG do macicy i nic nie stwierdzono jedynie refluks.
Ostatnio gastrolog zalecił mi leki po których jeszcze gorzej się czuję tj.
ASAMAX 500, SPASMOLINA i Halicid .
Bardzo jestem zaniepokojona,gdyż ból się nasilił i zaczęły pojawiać się stany podgorączkowe.
W tej chwili czuję wzdęcie po lewej stronie i mocne kłucie.Proszę o odpowiedź co to może być.

Reklama
użytkownik
stapler

Może warto wykonać klasyczną kolonoskopię. Tylko klasyczna kolonoskopia uwidoczni stan zapalny w jelicie grubym, a powodem tych dolegliwości może być właśnie zapalenie jelita grubego.

użytkownik
Krzysiek, 2009-03-23 00:28:52

Od 2 lat od kiedy pierwszy raz pojawila mi sie krew w kale poszedlem do lekarza rodzinnego.Od tego momentu rowniez odczowam kłócie w lewym boku ból promieniujacy bo czasem nie wiem czy to mnie w boku boli czy boli serce czasem też dolna lewa strona. co do pojawiania się krwi w kale to jesttak że nasila mi sie zgaga zaczuna mocniej brzuch boleć i później zalatwiam się krwią dolegliwości oprócz bólu brzucha mijają. pierwsza była gastroskopia okazało sie że mam przepuklinę przepony ale to z tym chyba nie ma nic wspólnego. później rektoskopia i wlew jelita grubego ogólnie czysto aczkolwiek są hemoroidy . oe czasem wychodzą pobolą i przestają . w międzyczasie zrobiłem USG i jest 4 mm kamień w nerce. za 2 tygodnie mam kolonoskopie bo w sumie dalej nie ma przyczyny coraz częściej pojawiającej sie krwi. Wyniki podstawowe sa jak u zdrowego faceta nie mam spadku masy ciała bo mam apetyt potężny mam czasami mdłości szczególnei po kawie z mlekiem wiec nie piję. może ktoś coś podpowie bo sie cholernie boje.

użytkownik
adaś

Mam to samo ciągłe bóle z lewej strony brzucha.Miałam kolanoskopie i rtg miednicy wsio ok.ale boli umawiam się do ginekologa kolejny raz bo byłam w styczniu było ok..W szpitalu spotkałam Panią po operacji krwawiła z odbytu miała polipa na jelicie grubym.Może też być zapalenie uchyłków jelita grubego.Będe dalej szukać bo ten ból jest uciążliwy

użytkownik
arek

Też mam coś podobnego... dziś rano jak wstałem to się zaczęło... teraz troche przestało.... jak sie bedzie powtarzac to sie zglosze do lekaza i zobacze co on powie

użytkownik
anna

Mnie też boli z lewej strony, od 3 lat szukam odpowiedzi. Lekarze patrzą na mnie jak na histeryczke. Teraz ide prywatnie na tomograf. Nie wiem co dalej.

użytkownik
drillerkiller

Witam wszystkich.
Wpadlem na te strone, oczywiscie z powodu podobnego problemu.Ale mam pewnateorie.Moze ktos pomoze.
A wiec.Mam niedomykalnosc (minimalna) zastawki sercowej.A od niedawna bole brzucha.Moze tutaj jest jakas relacja.Lekarze badaja trzustke, a moze to cos sercowego wywoluje.
Pozdrawiam.
Mam nadzieje ze ktos sie odezwie.

użytkownik
JArsoon

A ja najchętniej bym się zabił .. to życie to same kłopoty męki itd itd.. no ale tego nie zrobię ... tez mam te bóle czasami cerce mnie tak zakuję jakby coś niemogło przepłynąć przez nie

użytkownik
tola

Takie objawy daje tez zapalenie uchylkow jelita grubego leczy sie antybiotykami uciazliwe ale od tego sie nie umiera

użytkownik
rita

Ja tez tak mam ale myśle ze to moze jajniki podczas jajeczkowania

użytkownik
Stefan

Jak pije 3 dni pod rząd to tez mnie boli cały następny dzień

użytkownik
Aga.

Też tak mam.. identyczne objawy.. badanie na helicobacter nic nie wykazalo.. mam 17 lat a czuje sie tak jak bym byla juz na wykonczeniu.. ten ból jest uciążliwy..

użytkownik
.)

Do pani ,,adas* prosze uwazac na koncowki czasownikow.

użytkownik
adam

Mili panstwo to jest stres z tego biorą sie te bule

użytkownik
Joanna

Pozdrawiam wszystkich z czeskiej miejscowosci, w ktorej mieszkam... Ja mam bole po laparoskopii pecherzyka zolciowego juz 4,5 roku. Cale podzebrze i okolice zoladka. Zero fizycznej pracy, zero chodzenia, chodzenie to raczej wleczenie sie,scisla dieta, taka, ze gdybym jadla to wszystko przed laparoskopia, nie byloby trzeba robic zabiegu ....Lekarze stwierdzili, ze wszystko absolutnie w porzadku, tyle ze slaba funkcja trzustki. Ma moze ktos doswiadczenie czy podobne prolemy - jak sobie poradzic, by moc troszeczke normalniej zyc. Dzieki...