Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wypukłości na penisie.


Gość Romek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym kilka godzin po przebudzeniu leżąc na łożku zauważyłem dziwną narośl pod żołędziem od wewnętrznej strony. Nigdy nie miałem podobnych problemów, nic mi sie nie działo, partnerkę seksualną mam stałą. Boję się, że bez wizyty u chirurga moze się nie obejść no ale cóż... ogólnie nie boli to, ani podczas wzwodu, spoczynku, stosunku, nie dowiedziałbym sie wczoraj o tym gdybym sie nie nagle nie zaczął bawić z partnerką. Proszę o sprawdzone i pewne informacje co to moze być. Zdjęcia : 1) http://www61.zippyshare.com/v/11G35QQ8/file.html 2)http://www61.zippyshare.com/v/P4R4JIx2/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (chyba) to samo - w tym samym miejscu i nawet po tej samej stronie. U mnie to jest ewidentnie na napletku od wewnątrz. Jest to dość twarde - tak, jakby zwłóknienie tkanki. Wydaje mi się, że po ustąpieniu erekcji, jak krew odpłynie, jest to bardziej widoczne i bardziej wyczuwalne. Za niedługo mam wizytę u urologa i chirurga ogólnego. Generalnie przeszkadza mi to z punktu estetycznego - penis brzydko wygląda. Jakie to jest u Ciebie? Możesz to opisać? Wrzuć jeszcze jedną fotkę z odciągniętym napletkiem, ale tym razem tak, żeby napletek schował się za rowek zażołędny, a żołądź była odsłonięta. Wtedy zmiana powinna być lepiej widoczna. Jak odezwiesz się, to rzucę fotkę, jak to u mnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z tym u urologa, sprawdził, zbadał i stwierdził, że po prostu *zajechałem sprzęt* i muszę kilka dni odpocząć :) Także jeżeli u Ciebie też problem może wynikać z tego, że masz stosunek po kilka razy dziennie od prawie roku, to daj mu odpocząć. Mi lekarz powiedział, że mam się ograniczyć do jednego, maks dwóch razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×