Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z prawej strony podbrzusza i pachwiny


Gość Aurora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 4 lat zmagam się z ciągnącym bólem podbrzusza, który promieniuje do pachwiny. Mam wrażenie jakby mi coś tam *siedziało*, nie jest to bardzo silny ból, taki do wytrzymania, czasem słabnie, ale przeszkadza w codziennym życiu, dobija psychicznie... Oczywiście nie obyło się bez chodzenia po lekarzach: USG jamy brzusznej, usg ginekologiczne (u 6 czy 7 różnych ginekologów), kolonoskopia, wizyta u reumatologa, nawet u tramatologa, ćwiczenia fizyczne, dieta...wszystko niby ok, badania wychodzą prawidłowo, a jednak dalej boli...mam wrażenie, że już mają mnie za wariata :( przeciwbólowe na to nie pomagają (jeden z ginekologów podejrzewał na początku zapalenie przydatków i dostałam full antybiotyków dożylnie i czopki przeciwbólowe i zero poprawy)...ból nie ma związku ani z pozycją w jakiej jestem, ani z jedzeniem, pojawia się i czasem znika, ale jednak daje codziennie o sobie znać. Ostatnio zdarzył się mały *przelom* ponieważ byłam w ciąży i w tym czasie brzuch zabolał tylko raz ok 16tygodnia ze 2 dni, a później cisza i tak samo aż do 4 miesiąca po porodzie po czym ból wrócił taki sam jak przed ciążą (karmię piersią i dalej nie miesiączkuję - jestem 9 mcy po porodzie) dlatego znów nachodzi mnie, że jednak może mnieć to związek ze sprawami ginekologicznymi? Co robić, pomóżcie! Do kogo się udać, jaknie badanie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×