Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczelina odbytu Nitrocard, a Antybiotyk


Gość Smutna

Rekomendowane odpowiedzi

Od stycznia ubieglego roku 2015 r. pojawila się krew po defekacji wiec udalam sie do proktologa. Lekarz stwierdzil ze jest to szczelina odbytu i przepisal mi czopki z proktolisem oraz masc na szybkie gojenie sie ran. Po dwoch tygodniach leczenia zglosilam sie na kontrole i okazalo sie ze rana ladnie sie goi. Po kilku miesiacach ponownie pojawila sie krew niesamowity bol byl podczas kazdego wyprozniania i ponownie poszlam do proktologa ktory przepisal mi posterisan H. podczas sosowania byla poprawa ale po zakonczeniu stosowania masci problem ponownie sie pojawil. Ciagle szczelina sie pojawiala. W styczniu 2016 r znowu udalam sie do proktologa ktory przepisal mi nitrocard dwa razy dziennie oraz stwierdzil że jeżeli ta masc nie pomoze wtedy nalezy przeprowadzic zabieg!. Podczas stosowania nie bylo zadnych bolow ale nagle zachorowalam na zapalenie zatok szczekowych i lekarz rodzinny przypisal mi Antybiotyk plus tabletki przeciwbolowe i od tego momentu znowu krew i bol wszystko od nowa. Czy antybiotyk mial wplyw na zmniejszenie dzialania masci nitrocard? w jaki sposob moge ta szczeline zaleczyc?? bo juz trace cierpliwosc i w zyciu codziennym ten problem mi bardzo i to bardzo przeszkadza prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×