Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa i piersi


Gość Diana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazyw się Diana i mam 19lat. Od okolo dwoch lat trenuje regularnie boks i biegam. Od ponad roku mecze sie z okropnym bolem kregoslupa w wysokości ledziowej. Wczesniej miewalam bole ale to przy miesiaczach. Teraz jest on codziennie. Mam duzy biust r. I. Nosze odpowiednia bielizne. Piersi tez mnie bola. Na treningi zakladam podwojny stanik i on mi je uciskal gdyz przeszkadzaja w trenowaniu. W nocy jest mi ciężko spać z ich powodu. Ostatnio bylam kilkakrotnie na zabiegach Rehabilitacyjnych na plecy. Nie pomagało. Bralam leki. Austin rentudil itp oraz maści różnego rodzaju. Ze slabym efektem. Od pol roku chodze do lekarza reh oraz psychiatry bo piersi wprawiają mnie w duży dyskomfort i w ogóle. Przwstalam z kilka tyg temu trenować z zaleceń lekarza. Ja chce się jeszcze realizować a według Doktora jest to nie możliwe. I tu moje pytanie. Czy jeśli lekarz nie zbadal mi pleców, nie mam zadnego rtg itp to czy lekrz ortopeda moze leczyc tylko na podstawie moich krótkich wypowiedzi odnośnie stanu zdrowia. Boje się ze zniszcze sobie plecy przez piersi. Chce trenować ale bol nie pozwala mi. Co mogę zrobić żeby te plecy dostały odpowiednią diagnozę i gdzie zglosic się z bólem piersi. Czy jest możliwość ich pomniekszenia na nfz? Jak się o to starać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×