Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Głęboko osadzona moszna


Gość Orbit

Rekomendowane odpowiedzi

Skóra z moszny zajmuje u mnie sporą część podstawy penisa. Z racji tego, że na napletku z natury nie ma włosów, a na worku mosznowym już tak, wygląda to tak jakbym miał owłosionego penisa. Nie uprawiałem nigdy seksu, ale podejrzewam, że tak daleko sięgająca skóra moszny może powodować dyskomfort. Najprawdopodobniej ta przypadłość jest przyczyną bardzo małego rozmiaru penisa w trakcie spoczynku. Podczas erekcji długosć nie jest niepokojąca (14cm mierząc od strony brzucha, ale tylko 5cm mierząc od czubka żołędzia do początku połączenia penisa z moszną) Może obrazek lepiej to pokaże Podczas wzwodu zamiast wyglądać tak: ------------------------------------ DD ------------------------------------ | / -------- Jest tak: ------------------------------------ DD ------------------------------------ / *----nadmiar skóry / -------- //////////// -------- Ogólnie w niczym mi to nie przeszkadza, chociaż obawiam się że może być problematyczne przy próbach inicjacji seksualnej. Czy przypadek ten wymaga interwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka. Rysunki się źle wczytały: Podczas wzwodu zamiast wyglądać tak: ------------------------------------ ............................................DD ------------------------------------ ....... ........ .........| ........./ -------- Jest tak: ------------------------------------ ..........................................DD ------------------------------------ ............................-/ *----nadmiar skóry .........................../ ....................------- ..........//////////// --------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×