Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzy pod skórą na skroni


Gość Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem Krystian i mam 17 lat.Od około 4 lat mam na na głowie po obu jej stronach guzy które znajduje się pod skórą.Guz ten znajduje się między kością skroniową a kością ciemieniową czaszki .Guz ten ciągnie się od połowy kości skroniowej do kości czołowej i na środku kości skroniowej jest wyraźnie większy.Guz ten nie boli gdy go dotykam ani wtedy gdy go nie dotykam, w dotyku jest męki,lecz gdy silniej się go przyciska staje się twardszy. Co jakiś czas robił się coraz mniejszy tak że myślałem że sam zniknie bez zażywania żadnych lekarstw,lecz teraz znowu się powiększył i nie wiem co robić. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tymi guzami ale przez ten czas chorowałem na łojokotowe zapalenie skóry głowy które już wyleczyłem[chodziłem do dermatologa],byłem podatny na dużo stresu przez ten czas a także źle się odżywiałem(jadłem bardzo dużo słodyczy,białe pieczywo,mięso i sery,prawie wogóle nie jadłem warzyw i owoców) i często ćwiczyłem aż do przesilenia.Z tyłu głowy mam powiększone węzły chłonne które są twarde i też raz są mniejsze raz większe. Przepraszam za taki obszerny opis ale chciałem najlepiej opisać to co mi dolega.Proszę o powiedzenie mi czym mogą być te guzy,czy można je jakimiś lekami wyleczyć i do jakiego lekarza się udać z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×