Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek pod skórą na penisie.


Gość Bananowy77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bananowy77

Witam, od jakichś dwóch miesięcy zauważyłem coś dziwnego na moim penisie. Na początku zauważyłem jakby pryszcza na napletku pod lecz pod skórą był on bardzo twardy lecz w ogóle niebolesny. Postanowiłem go wycisnąć, lecz nic z tego nie wynikło, wypłynęło trochę krwi, ale twardość pod skórą pozostała. Po tym zabiegu domowym ten guzek czy co to jest jakby się rozpłaszczył, aż tak nie wystaje, jest wręcz niewidoczny, lecz jest mega twardy a średnice to ma kilkumilimetrową. Dzisiaj postanowiłem stoczyć z nim drugą walkę i zaopatrzyłem się w igłę i spirytus. Próbowałem go przebić igłą mały punkcik lecz był wielki trud. W miejscu gdzie nakłuwałem, nie czułem w ogóle bólu gdy dodawałem trochę więcej siły udawało mi się przebić z charakterystycznym *chrupnięciem* lecz bez żadnego skutku, ponieważ to zostało pod skórą. Rozharataną ranę po próbie oblałem spirytusem i zakleiłem plastrem. Nic od tego czasu się nie zmieniło, nadal ta anomalia znajduję się pod skórą mojego penisa. Nie wiem co dodać jeszcze, mam 16 lat i nie wiem czy iść z tym do dermatologa/chirurga czy smarować jakąś maścią bądź samo zniknie. Bardzo proszę o pomoc i za wszelkie odpowiedzi dziękuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×