Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z stopą rezonans prosze o pomoc


Gość Paweł 25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł 25

Witam mam 25 lat od około 2 lat mam problemy z nogą a mianowicie stopą na początku objawiało sie to na początku silnym bólem pięty i ściegna achillesa.Teraz bez tabletki nie umie chodzić w pewnym momencie potrzebował kul bo nie umiałem nastąpić na noge. Miałem chyba leczenie wszystkimi tabletkami, sterdydami miejscowo, leczenie własną krwią prp, fale uderzeniowe lasery itp OPIS MOJEGO OSTATNIEGO REZONANSU 10.06 NIECH SIE KTOŚ WYPOWIE BO NIE KONSULTOWAŁEM TEGO JESZCZE Z LEKARZEM BO 14.07 IDE DO SZPITALA WIEC NIE CHCE JUŻ CHODZIĆ PO LEKARZACH. OPIS. Zwiększona ilość płynu w obrębie stawu śródstopia oraz w obrębie stawu skokowego. Niewielkie zmiany obrzękowe z uszkodzeniem chrzęstno-kostnym w obrębie kości klinowatej. Zmiany obrzękowe tkanek miękkich na poziomie nie równości kości klinowej przyśrodkowej grzbietowej nie można wykluczyć zmian po urazowych. Niewielkie zmiany obrzękowe szpiku widoczne w obrębie kości piętowej oraz kości sześciennej. Zmiany obrzękowe w obrębie rozcięgna podeszwowego głównie w okolicy piętowej. Po dożylnym podaniu środka kontrastowego widoczne niewielkie wzmocnienie intensywności sygnału w obrębie zmian obrzękowych Czekam na jakieś odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×