Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz w kroczu


Gość Grzesiek35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek35

Mam problem, w kroczu między odbytem a moszną, ok 3 cm na prawo mam dość sporego guza, średnicy ok 1cm, długość ok 2cm,skóra w tym miejscu nie jest zaczerwieniona ani nie boli,guz pojawił się ok 24 godz po zastosowaniu leku przeciwirusowego na grypę gropsinosin, ale wcześniej od jakiegoś czasu dokucza mi też swędzenie odbytu, oprócz tego przed wystąpieniem guza odnotowałem dość częste oddawanie moczu Dodam też ze często i długo jeżdżę na rowerze, gdzie dokładnie to miejsce jest narażone na uciski, otarcia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek35

Doradzi ktoś co to może być? Te cechy charakterystyczne są na tyle różne że nie mam żadnego punktu zaczepienia aby wiedzieć do jakiego udać się lekarza, a chciałbym pójść prywatnie bo nie mam czasu na skierowania i czekanie w kolejce pół roku Zastosowanie leku przeciwirusowego mogłoby świadczyć że to powiększony węzeł chłonny, ale z kolei swędzenie w odbycie może świadczyć że to hemoroid, z kolei wysiłek fizyczny i dość długie przesiadywanie na rowerze że to jakiś gruczoł związany z potem, albo nawet przepuklina W każdym bądź razie mija 4 dzień, guzek nie znika ani nie powiększa się, nie boli, nie mam gorączki ani złego samopoczucia czy innego dyskomfortu, nie jest ani twardy ani uwypuklony, wyczuwalny przy macaniu palcami, nie przesuwa się ani nie wsiaka pod naciskiem. Bardziej dokładnie nie da się opisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×