Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyimaginowane pieczenie uda po operacji


Gość chora123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chora123

Witam, mój problem polega na tym, że po operacji wycięcia torbieli odczuwam dziwny piekący ból. 05,02,2015 miałam wycinaną torbiel przy prawym jajniku metodą otwierania brzucha, znieczulenie w kręgosłup. Po ok 24h od operacji kiedy wstałam po raz pierwszy z łóżka poczułam palące pieczenie w nodze, myślałam że to moze jakaś rana się zrobiła na nodze podczas operacji ale po dokładnym obejrzeniu stwierdziłam, że nic nie było, żadnego zaczerwienienia, żadnego spuchnięcia. Pielęgniarka *pomacała* i powiedziała, ze nic nie ma i, że wymyślam. Jak dotykałam skory czułam jakbym dotykała się rozgrzanym żelazkiem. Na szczęście nie czuję tego ciągle, najczęsciej rano jak wstaję, ginekolog robił USG pachwiny i uda i powiedział, ze nic nie ma. Fakt jest taki, że jednak coś jest nie tak, podczas robienia USG łzy miałam w oczach z bólu. Boję się, że coś się dzieje głębiej. Boję się dotykać tego uda, ból zaczyna się z zasadzie od pachwiny od strony usuwanej oczywiście torbieli, to takie uczucie jakby mi się coś gorącego wylewało pod skórą. Dodam jeszcze, że od strony wycinanej torbieli zrobił się twardy, czerwony obszar tak na 1cm od góry po długości szwa do połowy jego długości (z lewej strony jest cienka różowa kreseczka). Gdzie mam się udać z tym problemem?? Nie wiem co robić i bardzo się niepokoje *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×