Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Palący ból i przeskakiwanie w kolanie


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam problem z prawym kolanem. Odczuwam palący ból. Nie miałam żadnego urazu. Ponadto przy wyprostowaniu czuję przeskakiwanie kości. Byłam dwa razy u ortopedy, za każdym razem u innego. Byli to prywatni lekarze* specjaliści ortopedii i traumatologii. Problem w tym, że każdy podał inną diagnozę. U pierwszego usłyszałam uszkodzenie i przemieszczenia łąkotki przyśrodkowej. Na wizycie pan doktor dokładnie zbadał kolano, zginął pod różnymi kątami, kazałzzaciskac mięśnie itp., po czym zrobił USG kolana. Usłyszałam o wyłącznie leczeniu operacyjnym. Zdruzgotana operacją kolana w bardzo młodym wieku ( 14 lat ) , udałam się na konsultację do drugiego, teoretycznie ortopedy. Ten kazał jak zwykle położyć sie na lezance, poruszał rzepką, zgial i wyprostowal nogę, później oba kolana porównał wzrokowo, i na tym polegała cala wizyta. Powiedział że jest to choroba chrzastki stawowej. ( coś takiego, jakbym miała nienaoliwione kolano ) . Lekarz przepisał lek Athryl, Piascledine i plastry miejscowe, które stosowalam 10 dni. Pozostale leki biorę ponad miesiąc i nie widzę żadnej różnicy, kolano boli. Nie wiem co mi jest. Pomoże ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×