Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Źle zrośnieta skóra po obrzezaniu


Gość niewiemcorobic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewiemcorobic

Witam. Mam 20 lat i 10 dni temu mialem zabieg obrzezania. Wydaje mi sie ze skora na penisie zle zrasta mi sie po tym zabiegu. Co prawda jest to jeszcze troche opuchniete ale na penisie pojawily sie grudki skory tak jakby szwy byly zle zalozone i skora zle sie zrasta. Bylem na wizycie kontrolnej i pokazywalem miejsca pani doktor w ktorych te grudki powstaly i powiedziala mi ze to opuchlizna ale wedlug mnie to nie powinno tak wygladac. Nie wiem co mam robic w tym przypadku, czy dalej czekac zeby to sie zrastalo czy moze udac sie do specjalisty. Bardzo prosze o rade. Zastanawiam sie tez czy mozliwa jest po obrzezaniu plastyka penisa aby wygladal on estetycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Nie ma powodu do niepokoju. To bardzo wczesny okres pooperacyjny i nie można w chwili obecnej mówić o końcowym efekcie obrzezania. Stanie się to dopiero za około 2-3 miesiące, kiedy w pełni wykształci się blizna i całkowicie ustąpi obrzęk. Co do plastyki penisa zawsze taki zabieg można dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NIEWIEMCOROBIC

Dziekuje Panie doktorze. Jednak dzisiaj mija juz 17 dzien po zabiegu i opuchlizna jest nadal spora a skora w miejscach szwow nie wyglada ladnie. Czy moglbym prosic o jakis prywatny kontakt do Pana aby poodeslac zdjecia i aby Pan ocenil jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×