Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwony napletek


Gość smagalaz

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam czerwonego żołędzia http://imgur.com/rfPo2ST http://imgur.com/LqvXZZJ smarowałem clotrimazolum hasco penis jeszcze bardziej poczerwieniał i zaczął swędzieć. Udałem się do lekarza na kasę chorych lekarz powiedział że to uczulenie i przepisał mi pimafucort jednak bez większych efektów. Objawy nasilają sie po masturbacji. Teraz zapisałem sie do niepublicznej opieki zdrowotnej i czekam. Przyjdzie mi poczekać do końca stycznia dlatego pisze tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo podobnie może mniej. Zaczeło się od stosunku, z tym że wcześniej miałem delikatne zapalenie ale przy napletku, przy połowicznym wzwodzie *folia delikatna* na zołędziu to wszystko. Od dłuższego czasu mam delikatnie czerwone krostki co kilka milimetrów. Co daje w całości obraz tak jak na twoich zdjęciach. Byłem prywatnie u dermatologa ze względu na to że bardzo się wstydziłem pani obejrzała jak był mały - malutki pod lupą obejrzała i stwierdziła że nic nie ma. Powiedziałem jej że podczas maksymalnego wzwodu widać czerwone krostki niby to otarcia niby pęknięte naczynka dostałem *betrafen i antybiotyk flucofast. Mija prawie rok... bez zmian. Moja partnerka na nic się nie skarży. Jak się dowiesz co to jest to czekam na odpowiedź. Generalnie penis nie śmierdzi- nie ma wycieków z cewki chyba że są manipulacje seksualne. Podejrzewałęm candide alcanis - grzybice. Ale nie wiem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wcześniej dostać do lekarza. Sam nie był pewien co to jest więc przepisał mi kilka leków. azycyna, flucofast (antybiotyki), locoid lipocream. Jedyny efekt jaki otrzymałem to osłabiona potencja :( Cały problem pojawił się jeszcze przed pierwszym współżyciem więc nie mogłem sie niczym zarazić. Niedługo idę znowu do lekarza i będę wszystko tutaj opisywał. BTW na szczęście u mnie podczas wzwodu nie widać tego aż tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×