Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew i ból odbytu


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od roku, może dłużej zmagam się z bólem oraz krwawieniem odbytu przy wypróżnianiu. Co jakiś czas jest spokój, potem znowu mnie dopada i znowu krew i ból. Dodam jeszcze, że przy kichaniu odczuwam bardzo ostry ból w dole brzucha, który obezwładnia mnie na jakieś pół minuty... Mój tata ma hemoroidy... czy to dziedziczne, czy ja też mogę je mieć, czy to przez nie tak się męczę? Czy te wszystkie objawy mogą mieć gorsze podłoże, powód? Naczytałam się o raku jelita grubego.. czy powinnam o tym pomyśleć? Dodam, że jest to krew czerwona, na papierze... czasem widuję ją nawet na muszli klozetowej... co do stolca, nie wiem... nie potrafię tego określić... Proszę o pomoc... wstydzę się iść do lekarza, jeśli okaże się, że mogę to zwalczyć czopkami, lekami, żelami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

czy to dziedziczne? - tak czy ja też mogę je mieć? - tak czy to przez nie tak się męczę? - zapewne Czy te wszystkie objawy mogą mieć gorsze podłoże, powód? - raczej nie Naczytałam się o raku jelita grubego.. czy powinnam o tym pomyśleć? - trzeba w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza, żeby to ewidentnie wykluczyć, do lekarza iść z takim problemem to nie żaden wstyd tylko bezpieczeństwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×