Nie mogę ściągnąć skórki z penisa

użytkownik
Maciej z Krakowa

Dzien dobry mam problem ze ściągnięciem skórki z mojego penisa.Poza tym mój penis ma bardzo małe rozmiary i wogule nie rośnie czy mógł by mi pan pomuc ?

Reklama
użytkownik
stapler

Niestety nie mogę pomóć bez badania. Musisz udać się na badanie do urologa!

użytkownik
Przyjaciel :)

Hmm a może pierwsze powiedz jaki jest twoj wiek xD ponieważ walisz straszne błędy ortograficzne *pomuc* (poprawnie : Pomóc)

Ja oceniam ze masz z 11 lat , a w takim wieku takie objawy to nic niezwykłego.

Pozdrawiam :)

użytkownik
ka

Ja tez nie moge ściągnąć skurki z penisa.Mam małego penisa.Mam 14 lat

użytkownik
deska1

Chłopak się pyta co ma robic! więc niewiem o co chodzi z jego wiekiem ja mam 12 lat i mam malego penisa i niewiem co mam robic dlatego tu zajrałem a tu nic niema prosze zeby ktos napisał jakąś rade.

użytkownik
luki

Ja tez mam malego penisa i mam 14 lat mój penis jak stoi to ma z 10 cm a jak lezy to ma z 4-5 cm takze nie wiem co zrobic a i do tego nie chce mi pokazac calego grzyba

użytkownik
Kamil

Witam mam 19 lat i moje pracie ma podczas wzwodu 8cm a w spoczynku 3 i doteko nie moge zdjąc skurki z napletka co z tym sie robi do kogo udezyć o pomoc

użytkownik
Bartek

Mam 15 lat
Mój penis w stanie spoczynku ma 8 cm a natomiast w wzwodzie 14 cm.Pierwszy wytrysk mam już za sobą
Teraz o tej stulejce.zauważyłem że gdy mój penis jest w stanie spoczynku lekko go zsuwam za rząłądź bez żadnego bólu Itp.a jak mi stanie np pomyśle o czymś i na maxa stanie bez walenia to mi nie schodzi skórka za rząłądź albo zejdzie z trudem a ja se trzepie i mi stanie to spokojnie schodzi to morze muszę wyćwiczyć go ??
Z sikanie nie mam problemów

użytkownik
ADAM

HEJ mam pytanie jak długo mam ściągać skóre z penisa i jak długo mam to robić ile razy dzienie mogę to robić i ile razy dzienie

użytkownik
Adam

Mam 17 lat. Od dawna wiem, że mam problem ale dotychczas wstydziłem się o tym mówić ale teraz po prostu nie mogę nie zauważać problemu. Chodzi o to, że nie schodzi mi skóra z żołędzia ale nie tak jak u reszty opisywanych tutaj przypadków. Nie jestem w stanie w ogóle zacząć jej ściągać, ponieważ otwór (ten ze skóry) jest jakby za mały. Ma z 0,5-0,6cm. To czego jestem pewien to to, że skóra przytwierdzona jest do żołędzia tylko z jednej strony, bo próbowałem włożyć tam mały palec i okrążyć nim mojego żołędzia ale jest to nie wykonalne, ponieważ z jednej strony się trzyma. Problem nie jest tylko to ale tak jak już wyżej wspomniałem fakt, że mam za małą przerwę w skórze aby żołądź *wydostał* się na wierzch. Co powinienem zrobić? Czy konieczna będzie w tym przypadku operacja? Muszę powiadomić o tym rodziców i wspólnie udać się do urologa? Proszę o odpowiedz z jak największą możliwą ilością szczegółów. Z góry dziękuję za pomoc. Adam

użytkownik
asd

To zapewne stulejka, sam ją miałem. Na początku chirurg robi badania i próbuje *fachowską ręką* zdjąć napletek, a jeśli się nie udaje, to konieczny jest zabieg.
Pozdrawiam, Bysiu.

użytkownik
oskar

Witam mam podobny problem moge prawiezdjąc skurke z penisa tylko jest przymocowana na końcu malutką skórką okolo 4 mm
dokolo grzyba skura zeszla tylko pośrodku sie trzuma na malej skurce to mnie dołuje! ba chce aby cala skurka zachodzila za grzyba. sory za ort jestem dyslektykiem

użytkownik
rysiek

Witam mam podobny problem nie mogę zdjąć skórki z penisa czy to ma jakiś wpływ przy robieniu dziecka

użytkownik
Karol

Pff... ja mam 13 lat i 16 cm penisa jak stoi ale skurke moge sciongnąc tylko z góry

użytkownik
darek

Chlopaki macie normalna stulejke.wizyta u lekarza ktory da wam skierowanie na zabieg do szpitala jest niezbedna,jesli nie jestescie pelno letni to pewnie jakis podpis opiekuna bedzie potrzebny,ale lekarz juz wam to wyjasni.powiem wam ze po takim zabiegu kiedy juz wszysto sie zagoi glowka penisa w majtkach jest prawie ciagle odslonieta,na poczatku to troche denerwuje ale potem penis przyzwyczaja sie do tych otarc i jest troche mniej podatny na odczucia.wy tego nie odczujecie ale wasze partnerki beda baaardziej zadowolone z dlugosci i jakosci stosunku z uwagi na to ze dluzej bedziecie dochodzic.pozdrawiam i udanych lowów jak juz przyjdzie wam zainteresowanie kobietami.
slyszalem nawet ze sa kluby facetów ze stulejka. niektore kobiety to ponoc kreci, mozna uprawiac stosunek ale wtedy pochwa kobiety musiala by byc bardzo willgotna.
darek