Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza, dreszcze i gazy po laparoskopii mięśniaków


Gość nika7817

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nika7817

Witam wszystkich. 7dni temu mialam robiona laparoskopie ,wyluszczono mi duzego miesniaka i torbiele Zaraz po operacji czulam sie dobrze odrazu wstalam i duzo chodzilam.Do domu wrocilam w drugiej dobie po zabiegu, w domu czulam sie dobrze ,az do 7 dnia po opreacji zaczal bolec mnie bardzo nisko brzuch, glownie jest to bol po prawej i lewej stronie ,prominiujacy na plecy.Wieczorem dostalam dreszcze ktore mi rano przeszly temperatury nie mialam.Wyprozniam sie codziennie ale towarzyszy mi przy tym takie bolace parcie na odbyt i bol brzucha zawsze rano i przy tym odchodza gazy, nie wiem czy to jest jakis skutek uboczny tego gazu co mi wpuszczono podczas laparoskopii.Jak siadam to cale wnetrznosci mnie bola.Czy to jest cos powaznego, czy to moga byc taki skutki uboczne operacji.Bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Raczej to jest następstwo przeprowadzonej operacji i zapewne jeszcze wchłaniającego się gazu w jamie brzusznej, który został użyty w czasie zabiegu. Jeśli dolegliwości powoli zaczną ustępować to nie ma powodu do niepokoju. Jeśli nasilą się lub będą utrzymywać radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×