Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Trudności w utrzymaniu wzwodu po zabiegu usunięcia stulejki


Gość WIESIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po zabiegu stulejki(w styczniu) zapewniano mnie ze bedzie wszystko jak najlepiej ,ale do dzis mam problem tego typu że mój penis nie jest twardy.Wzwód jest tylko chwilowy a nawet mniałem bardzo silne bóle głowy lewostronne po zblizeniu czy cos mozecie mi poradzic prosze Strony: 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

W takim wypadku radzę wybrać się na konsultację kontrolną do urologa prowadzącego. Musi określić czy z penisem wszystko jest w porządku, czy gojenie zaszło prawidłowo, czy stan całego narządu płciowego jest prawidłowy. Jeśli okaże się, że nie ma odchyleń od normy to jedynie pomoc seksuologa w tym wypadku może przynieść skuteczną pomoc (podłoże psychologiczne tego stanu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moje bóle głowy z utrzymujacym sie ciśnieniem 156/95/82 przez3-4 dni moze byc spowodowane tym zabiegiem (te bóle zazwyczaj mam po stosunku),za kazdym razem ból jest w innych czesciach głowy.Wczesniej konsultowałem sie z lekarzem przedstawiłem mu swój problem ,ale jeszcze nie mniałem tych bólu głowy(cisnienia) Twierdził ze nic niemógł tam uszkodzic i zaproponował mi abym zażył 1 wiagre czy mam mu wieżyc w to co mówi.Trace nadzieje i myśle że poprostu zepsuł robote ,a pieniądze wziął i zapewniał ze beda lepsze doznania.Mysle aby go zasądzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Bóle głowy a zabieg likwidacji stulejki nie mają ze sobą nic wspólnego. To całkiem niezależne sprawy. Tak samo niewielkie podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi nie powinno odzwierciedlać się bólami głowy ani być spowodowane przebytym zabiegiem. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który w tej sprawie podejmie odpowiednie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiesiek

Witam i tak już minol rok a u mnie zero poprawy byłem na wizycie u doktora który mi wykonywał zabieg i twierdzi ze jest wszystko ok ale ja jestem żyjący i muwie ze jednak nie jest tak jak powinno być u faceta to teraz zaproponował wyniki ogólnie z moczu i psa obydwa są jak najbardziej ok i co mam robić dalej bardzo jestem zdenerwowany cała sytuacja bo przed zabiegiem nie miałem tak byłem 100%facetem a teraz &#128553*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×