Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Widzenie jak przez mgłę, drgawki i sztywnienie karku


Gość korek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co mi moze dolegac mam drgawki glownie w górnej lewej czesci klatki piersiowej. Zdazaja sie tez w innych czesciach ciala, mam tez tiki obu powiek oraz dziwny objaw tak jakby narasta mi niepokój duszno lekko sie robi, ale czuje tez otepienie lekkie mam ciezka i zmeczona glowe.. Po spaniu owiele dluzej dochodze do siebie. mam momenty zacinania myslenia tak jak by otepienia. Od miesiaca kilka razy widzialem tak jak by przez mgle do tego stopnia ze myslalem ze jest pozar tak jak bym widzial dym a oczywiscie go nie bylo. od czasu do czasu czuje tez narastajace cisnienie w szyji, tak jakbym mial zator i ppo chwili puszcza i wraca wszystko do normy. Mam tez problemy z karkiem boli mnie praktycznie codziennie od kilku lat, musze miec codziennie masowany to jest lekka ulga, od 2 miesiecy czuje tak jak bym tracil kontrole czucia miesni w karku.A wszystko nto zaczelo sie okolo 2 miesiace temu gdy zaczolem tracic rownowage dostalem bylo mi zimno dostalem drgawek i uczucia niepokoju oraz skokow cisnienia. od dwuch miesiecy zazywam witaminy oraz aspargin. Co moga oznaczac te objawy? Lekarz rodzinny niepomaga mi, kaze jesc aspargin nic wiecej nie zalecil. Morfologie, gazometrie i rtg klatki mam wnormie. Jeden zlekarzy zasugerowal mi tylko z emoge miec podrazniony nerw błędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×