Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podskórna torbiel na brodzie


Gość barPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo byłem u laryngologa z guzkiem pod brodą stwierdził że jest to ropa na początku mówił że jest to spowodowane migdałami przypisał mi tabletki clatre i quixx . Kazał zrobić badanie krwi i moczu po tych badaniach stwierdził że wyniki są dobre i nie będzie trzeba usuwać migdałów , powiedział że są to zmiany ropne w gardle i alergiczne w nosie . Przypisał znowu tabletki clatre i ribomunyl kazał brać aż do kolejnej wizyta i powiedział że przy kolejnej wizycie znowu przypisze mi tabletki tyle że w mniejszej ilość i tak parę razy aż będzie wszystko dobrze a moje pytanie jest takie czy on dobrze robi przypisując mi tylko tabletki bo po nich ta niby ropa w gardle się nie zmniejsza czy powinien wysłać mnie na usunięcie tego guzka bo jak zadałem mu pytanie co z tym to odpowiedział że po zakończeniu brania tabletek jak ten guzek nie zniknie to będzie trzeba go usunąć to czy te branie tabletek jest potrzebne bo są drogie a zaczyna mnie brzuch po woli boleć po nich czy iść do innego laryngologa żeby dał mi skierowanie na usunięcie tego guzka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×