Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mrowienie dłoni i stóp przy skrzywieniu kręgosłupa piersiowego


Gość Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od wczoraj odczuwam bardzo delikatne mrowienie dłoni i stóp. Czasami nawet takie bardzo delikatne kłucia, które *chodzą* po stopach i dłoniach. Nie jest to ciągłe. Dodatkowo od kilku miesięcy pobolewa mnie odcinek piersiowy kręgosłupa, ale nie zawsze. Wiem, że mam skrzywienie tego odcinka już od kilkunastu lat. Ponadto około 2 miesięcy temu przychyliłam się i już się nie mogłam wyprostować, gdyż czułam ból gdzieś w okolicy kości ogonowej. Po kilku tygodniach przeszło. Nadmienię, że taką sama sytuacje miałam wcześniej kilka lat temu 2 razy z tym, że było gorzej. Musiałam brać zastrzyki, bo nie mogłam wstać z łóżka. Od półtora roku mój styl życia bardzo się zmienił. Mam bardzo mało ruchu. W ciągu doby mniej więcej od 10 do 22 siedzę, często nawet i dłużej. Przeważnie w pozycji lekko pochylonej do przodu z głową przechyloną do dołu. (praca chałupnicza). Czasami przejdę się chwilę. Raz w miesiącu jeździłam w góry. I to praktycznie był mój jedyny większy wysiłek. Czym mogą być spowodowane te mrowienia? Mam 42 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×