Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesny podskórny guz między pośladkami przy odbycie


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Piszę do Pana ponieważ od około 2-3 dni znajdujący się pod skórą guzek zlokalizowany między pośladkami zaraz przy odbycie stał się dla mnie dokuczliwy (bolesny) Opiszę problem od początku: ww guzek mam już od bardzo dawna, wyczułem go przy czynnościach higienicznych po wypróżnieniu się. Nigdy na niego nie zwracałem uwagi ponieważ nie sprawiał mi bólu aż do teraz (mam myślę drugi taki sam na ręce). Moje obawy wzbudziło to iż po przebudzeniu się pewnego dnia, odczułem ból miedzy pośladkami, kiedy chciałem zlokalizować jego źródło okazało się, że jest nim podskórne zgrubienie (wspomniany guz) który znacznie zwiększył swoją objętości i jak wspomniałem stał się bolesny. Na chwile obecną nawet kiedy się poruszam ten z racji tego, że znajduje się między pośladkami sprawia mi ból ponieważ jest bezustannie *pocierany* w tym wypadku przez drugi pośladek w czasie chodzenia. Od momentu kiedy zaczął mnie boleć zwiększa lub zmniejsza swoje rozmiary (wydaje mi się, że po nocy jest największy tzn. *nie schowany w ciele*. Proszę o komentarz w odniesieniu do tego co napisałem, mam nadzieje na to iż zamieściłem wystarczający opis mojego problemu. Z wyrazami szacunku M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×