Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa i drętwienie dużego palca


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prawie 22 lata, jestem mężatką aktualnie bez dzieci, od dwóch lat pracuje fizycznie przy obsłudze maszyn drukarskich. Najczęstsza moja pozycja to stojąco-spacerująca wokół maszyny. Dużo dźwigam. Nie palę, piję alkohol 2-3 razy w roku, nie biorę narkotyków, półtora roku temu miałam wycięty wyrostek metoda laparoskopową. Zdrowo się odżywiam, moje BMI jest w normie. Od paru tygodni boli mnie kręgosłup. Odcinek piersiowy i lędźwiowy razem lub osobno zależy od dnia. Do tego mam ciągle zdrętwiały duży palec u prawej stopy i zaczyna drętwieć duży palec u lewej stopy. Dodam, że już wcześniej czułam zdrętwienie prawego palca oraz miałam wrażenie, ze jest mokry podczas odbywania stosunku. Może wtedy jakiś nerw jest uciskany. Dodatkowo codziennie bolą mnie nogi od kolan w dół, po kąpieli mam je sine. Poławiają mi się takie czerwone i filetowe zygzaczki na całych nogach- to się chyba nazywa pajączkami. Budowa mojego ciała wg mnie jest trochę dziwna, bo od pasa w gore jestem normalna szczupła a nogi mam wielkie, grube, tęgie. Mam wrażenie, ze wszystkie te dolegliwości nie powinny występować u tak młodej osoby. Nie wiem do którego lekarza się udać i czy w ogóle się udać, czy to w ogóle jest coś poważnego, czy zwykle przemęczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :))) Jeżeli chodzi o drętwienie palców czy nóg to na pewno chodzi o jakiś ucisk na nerwy, możliwe że spowodowane uciskiem na kręgosłupie a co do reszty to nie wiem co może być? Moim zdaniem powinnaś iść do lekarza neurochirurga, niech cię przebada pod względem nerwów :) Pozdrawiam Rafał :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×