Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wybity palec i usztywnienie


Gość Arekgno

Rekomendowane odpowiedzi

Wybilem wczoraj palec i chyba go sobie nastawilem... jest lekko opuchniety ale to chyba normalne, ruszac nim moge lecz troszke boli ale to chyba tez normalne. usztywnilem go sobie chcialbym jednak sie dowiedziec czy nalezy usztywniac ten palec, i na jak dlugo. jesli to monieczne. Mam tez pytanie na jaki czas zrezygnowac z treningow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem turniej dla gim. Ja jestem z I gim. a tam grali prawie wszyscy z IIIgim. sie z takim jednym zderzylem palec bolał jak h**. meczu do konca nie dogralem* na wieczor strasznie napochl i zrobil sie krwiak, troche ruszam ale tam gdzie jest krwiak to mowy nie ma** dzis niedziela, albo jade na pogotowie albo sie wstrzymam do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na wf wybiałam palca najpierw go posmarowałam altecetem a teraz stosuję innej metody.mianowicie na noc nakładam na niego białko z jajka i powoli mi przechodzi.Mam okropnego pecha bo to się stało właśnie przed zawodami które są za cztery dni czy zdąze go wyleczyć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak gralem w kosza pilka uderzyła mi w palca na nastepny dzien niemoglem nim wogle ruszac caly dzien nie ruszałem nim ale na noc w kolejny dzien posmarowałem mascia i moglem ruszac ale i tak bolało wiec nie wiem co robic dalej bo boli nadal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn wybił palca kiedyś na koszykówce. Jak wrócił do domu to palec był napuchnięty i siny, więc pojechaliśmy na Piwną 22 zrobiliśmy tam rentgen i tak się złożyło, że tego dnia był również lekarz, więc od razu nas przyjął, zrobił jeszcze usg. Okazało się, że kości były całe tylko trzeba było delikatnie nastawić palec i były naderwane więzadła. Dostaliśmy skierowanie na rehabilitację na początek tylko takie zabiegi z urządzeń, a potem jeszcze terapię manualną i ćwiczenia, po tym syn wrócił do gry w koszykówkę. Także bardzo polecam tę placówkę praktyka.info.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×