Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opadanie stopy i silny ból po operacjach kręgosłupa i implantacji kręgu


Gość Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem po 10 operacjach kręgosłupa,tzn.6 górnych kręgów szyjnych,4 dolne. Obecnie jestem ponad rok czasu po operacji i wstawieniu implantu.Jestem cała w metalach,obecnie coś się dzieje z prawą stopą opada mi,bóle są niemiłosierne,a kark sztywny i bardzo boli.Po każdej operacji była duża ulga,ale nie na długo,teraz już sama nie wiem co mam robić,mam już dość intubacji,otwierania mnie i horroru z tym związane co robić?,przez cały czas jestem na tramalu 200 retard,ile jeszcze mogę wytrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rehabilitować się,niestety bez tego nie da się juz żyć.Przykro mi,że tyle cierpisz,ale uwierz,że rehabilitacje bardzo pomagają i napewno tramalu byś nie łykała.Z drugiej strony bardzo Ci się dziwię,że świadomie niszczysz sobie wątrobę,są inne leki tak samo skuteczne.Pozdrawiam Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za odpowiedż,ale pytałam swego lekarza,który mnie reoperował,i powiedział mi iż nie można mnie rehabilitować ze względu na metale,jestem w kropce,a co do tramalu naprawdę nie wiem co mam brać,brałam już wiele leków i oprócz tramalu i morfiny nic mi nie pomaga,proszę o podanie jakiegoś leku,może są jakieś nowe medykamenty a ja ich nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laura,proponuję zmień lekarza,uwierz mi,że z każdym rodzajem blach można być rehabilitowanym.Skonsultuj się np. z lekarzami z jakiegoś ośrodka rehabilitacyjnego-w Krojantach są świetni fachowcy,w Chojnicach....)) Natomiast co do leku to nie wiem co mogłabym Ci polecić,gdyż każdy reaguje inaczej. Mi np.bardzo pomaga Tetraratio,Zaldiar Tolperis fajnie rozluźnia mięśnie co daje nam ulgę(im bardziej luźne mięśnie tym mniej odczuwamy ból).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,ja byłam operowana 8 grudnia 2010 r.mialam wstawiany implant w kregoslupie ledzwiowym L-5, obecnie jestem juz ponad 2 miesiace po operacji, czuje sie dobrze,boli jeszcze, ale nie biore srodkow bolowych,ani zadnych innych, da sie wytrzymac w porownaniu co bylo przedtema jest o niebo lepiej .. Teraz staram sie uwarzac na siebie,bo potrzebny jest czas, ale do normalnosci niestety nie powrocimy,operowana bylam Opolu na neurohirurgi ,wspaniali lekrze,wspaniale przygotowanie do operacji i opieka ze strony lekarzy po operacji . Do domu wyszlam na drugi dzien. Jezeli ktoremus z was, przyda sie ta wiadomosc,to sluze dalsza korespondencja. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, i glowa do gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×