Łuszczyca - czy jest wyleczalna?

użytkownik
KRZYSIU

Leczę sie juz długo na łuszczyce. Chciałbym się zpytać czy łuszczyca jest wyleczalna? pojawia sie na pępku i za uszami.

Reklama
użytkownik
haemophilus

Łuszczyca należy do chorób genetycznych. Charakteryzuje się okresami objawowymi i remisjami. Jeśli stosuje się odpowiednie natłuszczenie skóry, odpowiednie maści, wówczas przez długi okres udaje się utrzymać chorobę w uśpieniu. Jednak konieczny jest stały kontakt z dermatologiem.

użytkownik
xxxxxxxxxxdddddd

Czy luszczyce da sie wyleczyc

użytkownik
stapler

Patrz:
http://www.luszczyca.salve.net.pl/
Raczej nie tylko złagodzić jej objawy.

użytkownik
viola

Choruję już 15 lat jeszcze nie spotkałam osoby która wyleczyła się a łuszczycy na zawsze

użytkownik
gabrysia

Też mam łuszczyce, czy da się ją wyleczyć

użytkownik
Renata

Niestety łuszczycy nie da się wyleczyc .. można ją tylko zaleczyc

użytkownik
sebastian

Miałem łuszczyce 10 lat ale od ponad roku we wszystkich miejcach gdzie ją miałem nie mam nawet najmniejszego śladu a nie stosowałem żadnych leków....

użytkownik
Patrycja

Ja nie wiem kiedy ją dostałam moja koleżanka powiedziała że to łuszczyca i że nie da się jej wyleczyć. Niektóre osoby mają w takich miejsca że tego na co dzień nie widać* ja mam ją na palcu wskazującym na obu rękach i między palami na dłoniach.

użytkownik
Kinga

Też mam i choruję od 6 roku, źle się z tym czuję , ponieważ wstydzę się tego, mam ją, a w lato już mi znika . przynajmiej mam taką nadzieje że mi zniknie nie długo , bo już mam mniej , na głowie nie mam już . *)
Ale wiece nie martwie się . ***

użytkownik
Kinga

Całe szczęście że nie mam łuszczycy na twarzy a tak to mam na całym ciele .. .

użytkownik
kinia23

Slyszalam o nowym leku na luszczyce, chyba mamy szanse sie tego pozbyc raz na zawsze (chyba....) ja calyczas od 3 lat dzien w dzien stosuje kremy, olej nic nie pomaga,mam juz dosc wstydze sie tego co ludzie powiedza, ze beda mna gardzic....

użytkownik
WLADEK

Luszczyca to nie wstyd,mozna ja zaleczyc ale nie wyleczyc.Mojej zonie pomagaja gorace kapiele z sola morska.Pozdrawiam

użytkownik
patrycja

Mam to od 2lat. Na głowie we włosach . Wstydzę się. Tego bardzo. Stosuje pełno kremów emulsji i szamponów a to nie znika . Czasami swedzi . Wypadają mi włosy . Mam 15 lat ! Nikt u mnie w rodzinie tego nie miał ! Niewiem co robić . To jest okropne . *(

użytkownik
bartek

Mój drmatolog powidział że słońce zalecza łuszczyce.*)powodzenia