Poziome rozcięcia na napletku i rany na żołędziu penisa po stosunku seksualnym

u?ytkownik
Maciek23

Witam,

Otóż mam problem w zasadzie podobny do stulejki, ale od początku:

4 dni temu odbyłem stosunek płciowy, po chwili na skórze na samej górze napletka pojawiły się 2 symetryczna poziome rozcięcia po obu stronach, nie od strony wędzidełka tylko od strony pępka. Wcześniej nie mogłem ściągnąć napletka ponieważ doskwierał ból i lała się krew (i to całkiem sporo). Dzisiaj w wannie już mi się delikatnie udało zsunąć napletek i zauważyłem także 2 ranki na wędzidełku, jedną zaraz na łączeniu drugą troszkę niżej. Zawsze miałem pewien problem ponieważ czułem ból w czasie stosunku (zależnie od partnerki). Szczególnie przy dłuższych przerwach od współżycia. Teraz było bardzo *ciasno* po dość długiej przerwie i skończyło się, jak się skończyło. Teraz mam pytanie czy mam czekać, aż się zagoi? Ewentualnie użyć jakiejś maści (jakiej?). Bardziej martwią mnie te 2 dość spore i bardzo bolesne rozcięcia na górze napletka, niż te na wędzidełku. Żadnych zmian, grzybic czy guzów nie zaobserwowałem.

Reklama
u?ytkownik
stapler

Takie zranienia i pęknięcie zazwyczaj goją się samoistnie i bez problemów. Oczywiście trzeba utrzymywać należytą higienę tej okolicy ciała, aby nie doszło do zakażenia zranień. Można kilka razy dnia przemyć zranienia roztworem Rivanolu.

u?ytkownik
kamil

Witam,idz do lekarza mi sie to samo stało 3 dni temu ale to nic strasznego :)

u?ytkownik
Markus

Mi też się tak stało i niewjem co z tym zrobić napletek pękł od środka i lała się krew niewjem co zrobić proszę piszcie odpowiedzi tarana jest całkiem spora i boli stało się to dzisiaj jestem pżerazony pierwszy raz to zobaczyłem i myślałem że zemdleje

u?ytkownik
Tomek

Ja mam to samo. Tylko mi to pękło pionowo. Strasznie boli jak naciągane skórkę. Lekko leci krew. Czym to mogę zagoić? Koledzy pomóżcie.

u?ytkownik
plumciol

Najlepiej wes bandarzem tylko zeby niebylo zamocno zwiniete i kilka razy przemywaj rane aby nieoszlo zakarzenie

Twoja odpowiedź