Ból po prawej stronie ciała, w okolicach miednicy, czy to objawy zapalenia wyrostka?

użytkownik
Joanna, Niemcy

Po prawej stronie cila , w okolicach miednicy odczuwamod paru juz dni bol,czy moze byc to wyrostek robaczkowy ?jestem obecnie za granicä,biore tylko leki przeciwbolowe.
bardzo prosze o rade.

Reklama
użytkownik
stapler

Raczej nie masz pełnych objawów zapalenia wyrostka robaczkowego. Ale, żeby go wykluczyć musisz iść do lekarza, który po przebadaniu mógły coś więcej powiedzieć. Może ten ból związany jest z zapaleniem przydatków często spotykanym u kobiet lub zapalenia dróg moczowych. Trzeba niestety wybrać się do lekarza. Leki przeciwbólowe niwelują objawy, a nie przyczynę dolegliwości.

użytkownik
Karolinaa

Witam ,,, mam 21 lat od 4 lat mam ból pod żebrem z prawej strony,4 lata temu leżałam na to w szpitalu,ale badania wyszły dobre i miałam zapisana tylko dietę.2 lata temu usłyszałam od Pani ginekolog ze ten ból jest przedmiesiączkowy.. Niestety ból jest co raz silniejszy,czasami muszę z całej siły wypiąć klatkę piersiowa i tak siedzieć bo ból się zmniejsza.. Obecnie jestem za granica,mam problemy z przytyciem i dostałam skierowanie na USG miednicy i całego podbrzusza,wyniki wyszły dobre,dziś dostałam ponowny list ze szpitala na ponowne USG miednicy .. Czy ten ból pod żebrem może być przyczyna ze coś nie tak mam z miednica? Proszę o szybka odpowiedz,Dziekuje

użytkownik
jolanta

Rowniez od tygodnia boli mnie w okolicy miednicy,jestem obecnie w angli ,przyklejalam plaster wygrzewajacy pomaga ale bol po paru godzinach powraca.

użytkownik
anna

Witam pobolewa mnie caly brzuch i w zasadzie nie wiem co mi jest bo czasami pobolewal mnie prawy jajnik a teraz od 2 dni w prawym boku zastanawiam sie czy to nie aby wyrostek tyle ze nie mam typowo objawow na niego nie mam wymiotow nie mam temperatury nie mam problemow z moczem i w zasadzie nie wiem co to jest czuje caly czas prawy bok z tego co wiem to wyrostek jest rowno z pepkiem a mnie tam nie boli jak przyciskam tylko nizej jakby jajnik jedyne co mnie nie spokoi to bol w okolicy nisko nad pepkiem..

użytkownik
DODO

Czesc ja rownierz jestem za granica: w okolicy miednicy po prawej stronie mam bole jem tabletki przeciwbolowe ale to nie pomaga: co jakis czas mam ulklucie w prawym boku: co mi jest

użytkownik
ja

Najlepiej zrobić dokładne badania krwi i moczu. Jeżeli będzie zwiększona leukocytoza to można podejrzewać zapalenie

użytkownik
SaNDRA

Czejść dzisiejszej nocy bardzo bolał mnie brzuch myślałam ze to moze z powodu pełnego pęcherza aloe gdy zaczołam oddawać mocz bul zwiększył sie i prawa strona cały czas boli i bul sie wzmacnia.obawiam sie ze to moze być wyrostek.bardzo prosze o odpowieć.

użytkownik
martis

Mnie tez boli brzuch z lewej str pod zebrem. nie mam apetytu chudne, czesto po zjedzeniu malej rzeczy brzuch robi sie wielki jak balon. mam mdłosci bole glowy nikt nie wie co to moze byc

użytkownik
Paulina.

Witam, mam 19 lat. pojawił mi się guz po prawej stronie miednicy, na początku nie bolał, ale w tej chwili daje się we znaki, jest mniej więcej wielkości palca, czuję się osłabiona.. boje sie, że to moze być Mięsak Ewinga.. co robić?!

użytkownik
halina

Mam 33 lata i dwoje dzieci kazdego miesiaca 14 dni po miesiacce mam ostre bule jajnika prawego co to moze byc

użytkownik
Anka ot tak

Zrób sobie USG moze w tym czasie masz owulacje i boli Cie jajnik, bo mozesz miec torbiel na jajniku dlatego zrób USG w tym celu aby sprawdzic czy jajnik jest zdrowy

użytkownik
dawid

Mam bardzo silny bol po miedzy zebrem a biodrem ,bardzo mnie to boli.Trenuje koszykowke codziennie ale od ostatniego miesiaca bol mi to uniemozliwia ,bol sie nasila jak robie brzuszki . Czesto z tego bolu nie spie po nocach.

użytkownik
dawid

Chcial bym jeszcze dodac ze mam 15 lat ,a moja siostra pol roku temu wlasnie byla z tym w szpitalu .Moze to byc powiazane z genami??

użytkownik
Ania

Witam ,,, mam 21 lat od 4 lat mam ból pod żebrem z prawej strony,4 lata temu leżałam na to w szpitalu,ale badania wyszły dobre i miałam zapisana tylko dietę.2 lata temu usłyszałam od Pani ginekolog ze ten ból jest przedmiesiączkowy.. Niestety ból jest co raz silniejszy,czasami muszę z całej siły wypiąć klatkę piersiowa i tak siedzieć bo ból się zmniejsza.. Obecnie jestem za granica,mam problemy z przytyciem i dostałam skierowanie na USG miednicy i całego podbrzusza,wyniki wyszły dobre,dziś dostałam ponowny list ze szpitala na ponowne USG miednicy .. Czy ten ból pod żebrem może być przyczyna ze coś nie tak mam z miednica? Proszę o szybka odpowiedz,Dziekuje

Droga Karolino mam podobny problem tez mi mówiono że mam wyrostek byłam na badaniach w szpitalu i nic mi nie wyszło miałam robione USG też nic Później lekarz ocenił że to po prostu mięsień brzuszny i dostałam zwolnienie z wf ale ja osobiście uważa że to nie to ponieważ nadal boli i tyje .

Twoja odpowiedź