Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po prawej stronie ciała, w okolicach miednicy, czy to objawy zapalenia wyrostka?


Gość Joanna, Niemcy

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie masz pełnych objawów zapalenia wyrostka robaczkowego. Ale, żeby go wykluczyć musisz iść do lekarza, który po przebadaniu mógły coś więcej powiedzieć. Może ten ból związany jest z zapaleniem przydatków często spotykanym u kobiet lub zapalenia dróg moczowych. Trzeba niestety wybrać się do lekarza. Leki przeciwbólowe niwelują objawy, a nie przyczynę dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,, mam 21 lat od 4 lat mam ból pod żebrem z prawej strony,4 lata temu leżałam na to w szpitalu,ale badania wyszły dobre i miałam zapisana tylko dietę.2 lata temu usłyszałam od Pani ginekolog ze ten ból jest przedmiesiączkowy.. Niestety ból jest co raz silniejszy,czasami muszę z całej siły wypiąć klatkę piersiowa i tak siedzieć bo ból się zmniejsza.. Obecnie jestem za granica,mam problemy z przytyciem i dostałam skierowanie na USG miednicy i całego podbrzusza,wyniki wyszły dobre,dziś dostałam ponowny list ze szpitala na ponowne USG miednicy .. Czy ten ból pod żebrem może być przyczyna ze coś nie tak mam z miednica? Proszę o szybka odpowiedz,Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pobolewa mnie caly brzuch i w zasadzie nie wiem co mi jest bo czasami pobolewal mnie prawy jajnik a teraz od 2 dni w prawym boku zastanawiam sie czy to nie aby wyrostek tyle ze nie mam typowo objawow na niego nie mam wymiotow nie mam temperatury nie mam problemow z moczem i w zasadzie nie wiem co to jest czuje caly czas prawy bok z tego co wiem to wyrostek jest rowno z pepkiem a mnie tam nie boli jak przyciskam tylko nizej jakby jajnik jedyne co mnie nie spokoi to bol w okolicy nisko nad pepkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czejść dzisiejszej nocy bardzo bolał mnie brzuch myślałam ze to moze z powodu pełnego pęcherza aloe gdy zaczołam oddawać mocz bul zwiększył sie i prawa strona cały czas boli i bul sie wzmacnia.obawiam sie ze to moze być wyrostek.bardzo prosze o odpowieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina.

witam, mam 19 lat. pojawił mi się guz po prawej stronie miednicy, na początku nie bolał, ale w tej chwili daje się we znaki, jest mniej więcej wielkości palca, czuję się osłabiona.. boje sie, że to moze być Mięsak Ewinga.. co robić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo silny bol po miedzy zebrem a biodrem ,bardzo mnie to boli.Trenuje koszykowke codziennie ale od ostatniego miesiaca bol mi to uniemozliwia ,bol sie nasila jak robie brzuszki . Czesto z tego bolu nie spie po nocach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,, mam 21 lat od 4 lat mam ból pod żebrem z prawej strony,4 lata temu leżałam na to w szpitalu,ale badania wyszły dobre i miałam zapisana tylko dietę.2 lata temu usłyszałam od Pani ginekolog ze ten ból jest przedmiesiączkowy.. Niestety ból jest co raz silniejszy,czasami muszę z całej siły wypiąć klatkę piersiowa i tak siedzieć bo ból się zmniejsza.. Obecnie jestem za granica,mam problemy z przytyciem i dostałam skierowanie na USG miednicy i całego podbrzusza,wyniki wyszły dobre,dziś dostałam ponowny list ze szpitala na ponowne USG miednicy .. Czy ten ból pod żebrem może być przyczyna ze coś nie tak mam z miednica? Proszę o szybka odpowiedz,Dziekuje Droga Karolino mam podobny problem tez mi mówiono że mam wyrostek byłam na badaniach w szpitalu i nic mi nie wyszło miałam robione USG też nic Później lekarz ocenił że to po prostu mięsień brzuszny i dostałam zwolnienie z wf ale ja osobiście uważa że to nie to ponieważ nadal boli i tyje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×