Zapalenie wyrostka robaczkowego? bóle jądra, brązowa sperma

u?ytkownik
Dariusz

Mam 31 lat. Od pewnego czasu mam bóle z prawej strony podbrzusza oraz prawego jądra (pieczenia). Zauważyłem także brązowe zabarwienie spermy. Czy to może być objaw zapalenia wyrostka robaczkowego?

Reklama
u?ytkownik
stappler

Nie, to zapewne nie jest zapalenie wyrostka robaczkowego. Z opisanych objawów wynika raczej, że jest to zapalenie jądra lub najądrza. Skontaktuj się z tym problemem jak najszybciej z lekarzem.
Pozdrawiam.

u?ytkownik
Marysia

U mojego męża w niewielkiej ilości sperma jest koloru kawy z mlekiem i boli go prawe jądro. Co to może być?
Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

u?ytkownik
stapler

Radzę w tej sprawie skonsultować się i to pilnie z urologiem. To może świadczyć o jakiejś ciężkiej infekcji bakteryjnej jądra, ropnej. Zapewne będzie konieczne włączenie antybiotykoterapii.

u?ytkownik
Mikołaj

Mam 14 lat. Otóż pierwszy raz z mojego penisa wypłynęła sperma sperma ale koloru brązowego. Nic mnie nie boli ani w brzuchu ani w okolicy krocza. Koledzy mówili że też takie coś mieli ale przeszło im. Co to może być ? Proszę o szybką odpowiedz.

u?ytkownik
Eryk

Witam, mam 20 lat i od 4 dni, mam bole w okolicy prawego jadra, nie sa one bardzo czeste ani silne ale dokuczliwe, ponadto wydaje mi sie ze w mosznie w okol prawego jadra znajduje sie plyn. Przy dotyku kiedy
badam sobie jadro wyczuwam mala grudke na nim jak by pecherzyk, nie wiem jak to dokladniej nazwac. Jadro czesto chowa sie w glab, dopieoro w pozycji stojacej lub gdy pomoge sobie reka wyjdzie prawie normalnie, kolor nasienia mam brazowawy, ale to juz od mniej wiecej od dwoch lat. Prosil bym o opinie co to moze byc i co z tym dalej powineinem robic, pozdrawiam.

Twoja odpowiedź